Agata
Manosa

Chanel – Precision Sublimage – testy + projekt ‚kreska’

2011-04-24 - Agata Herbut

1. Wszytkim blogerkom i odwiedzającym życzę pięknych Świąt!
2. Zapowiedź!

Od jutra zaczynam testy kremu do twarzy Chanel Precision, Sublimage – Essential Regenerating Cream. Jest to dla mnie spore wydarzenie, czytając o tym kremie oraz patrząc i niedowierzając jego cenie (ok. 1200 PLN za 50 ml) – testów jestem bardzo, bardzo ciekawa.

Wg opisu: „Zawiera wielofunkcyjny i niezwykle skuteczny aktywny składnik wydobyty ze świeżego owocu wanilii płaskolistnej, rośliny uprawianej na Madagaskarze, który w zależności od tego, kto stosuje krem, „zajmuje się” zmarszczkami, przebarwieniami, utratą jędrności, niewystarczającym nawilżeniem lub wszystkimi tymi problemami naraz. Nie ma ram wiekowych – kremu może używać zarówno osoba po 20-tce, jak i po 70-tce. Oprócz wyciągu z wanilii zawiera również olejki z kamelii, kanolii oraz jojoby. Jest testowany dermatologicznie oraz oftalmologicznie (co sugeruje możliwość zastosowania kremu pod oczy). Niekomedogenny.”

Nie posiadam pełnowymiarowego opakowania, w tej chwili mnie nie stać! Będę testowała z próbek, które otrzymałam w Sephorze – myślę, że wystarczą mi na około miesiąc stosowania – więc po tym czasie będę mogła już ‚mieć zdanie’. Jestem baaardzo ciekawa!

3. Biorę udział w akcji ” Kreska” – w wolniejszej chwili postaram się zamieścić (może jutro nawet) makijaż z kreską w roli głównej!

Jak mijają Wam Święta? 🙂