Agata
Manosa

Znasz Manose?Poznaj Manose!

Cześć, mam na imię Agata. Jestem blogerką, dziennikarką, wizażystką. Kiedyś byłam pedagożką, a w rodzinnym mieście prowadziłam jedną z pierwszych mydlarni w Polsce. Bloga prowadzę od ponad dziesięciu lat i wciąż mam wiele do powiedzenia. Robię zdjęcia, współtworzę sesje zdjęciowe, piszę. Współpracuję z magazynami Elle oraz Glamour, w których możesz przeczytać moje urodowe artykuły. Pojawiałam się niemalże we wszystkich polskich magazynach jako beauty ekspertka, brałam udział w kampaniach reklamowych, pojawiam się nawet w książce.

Jestem mamą dwóch fantastycznych dziewczyn, a oprócz tego jestem uzależniona od dobrej kuchni, lodów, słońca i swoich bliskich. Kocham kosmetyki, makijaż, zapachy i brokat. Mój blog jest moją pasją i częścią codzienności, uwielbiam go prowadzić!

Od lat bliskie są mi idee feminizmu i równości płciowej. Przez lata walczyłam najpierw sama ze sobą o akceptację siebie i swojego ciała, a teraz chcę przekazać te wartości moim Czytelniczkom. Staram się wspierać lewicowe ruchy społeczne, a moje poglądy są bardzo liberalne.

Manosa to nie tylko Agata. To moje Czytelniczki, to Wy! Przez ponad dziesięć lat wspólnie stworzyłyśmy miejsce w którym czujemy się dobrze, a przede wszystkim znamy się i traktujemy jak dobre koleżanki. Razem nie jedno przeżyłyśmy! Fajnie jest mieć Was obok siebie, dziękuję!