Agata
Manosa

nie zwlekaj i dołączaj!Kilka Kobiet!

Mamy, siostry, przyjaciółki, koleżanki, znajome, nieznajome. Uwielbiamy z nimi rozmawiać, uwielbiamy je poznawać. Każda kobieta to mnóstwo inspirujących historii, a kilka kobiet to już tłum!

Myśl o stworzeniu przestrzeni z kobietami w roli głównej kiełkowała we mnie od lat. Przyglądałam się bacznie tej scenie w naszym kraju i jak dotąd nie znalazłam miejsca w którym w stu procentach czułabym się dobrze. Zaprosiłam do współpracy kobiety z różnych środowisk. Wspólnie uznałyśmy, że stworzymy takie miejsce. Również dla Ciebie!

Chcemy opowiadać historie. Pokazywać inspirujące postaci, tchnąć nadzieję, że może być ciekawiej, przyjemniej, lepiej. Chcemy, by Kilka Kobiet stało się dla Ciebie obszarem, który sprawi, że klikając w wiadomość od nas pomyślisz: hej, zaraz zrobię coś dobrego dla siebie! Mnie osobiście do takich zmian zawsze inspirowały inne kobiety.

Co dwa tygodnie dostaniesz e-mailowo porcję dobrych treści z różnych dziedzin. Uroda, moda, podróże, kulinaria, technika, sztuka, ploteczki i wiele więcej. Bądź z nami! Wypełnij pole poniżej i czekaj na pierwszy numer Kilku Kobiet!

Kilka Kobiet

Korespondencyjny klub towarzyski działający pod przykrywką współdzielenia pasji do wcierania i otaczania się tym, co ładne. Zapisz się dzisiaj!

Sprawy, tipy, ploteczki? Pisz na kilkakobiet@gmail.com