Agata
Manosa

Dla firm i o współpracy.

Współpraca

Bardzo się cieszę z Twoich odwiedzin! Moją główną przestrzenią działania jest blog, który prowadzę od 2010 roku. Agata Ma Nosa to jeden z pierwszych blogów urodowych w Polsce!

Jestem transparentna i niezależna. Blog prowadzę przede wszystkim dla moich Czytelniczek oraz dla siebie, a piszę tylko o tym, o czym chcę. Każdą współpracę oznaczam, a także wyceniam indywidualnie. Co oferuję? Wiedzę, doświadczenie, a także to, co najważniejsze czyli wyrobioną przez lata bardzo wiarygodną pozycję w mało wiarygodnym internetowym świecie.  W swoją pasję czyli w tworzenie mojego bloga wkładam całe serce. Najważniejsze są dla mnie moje Czytelniczki – to dla nich tworzę to, co najlepsze i najciekawsze.

Formy współpracy w których uczestniczę to między innymi kampanie, artykuły sponsorowane, recenzje, zapowiedzi, wyjazdy itp. Każdy pomysł rozważam, ale wybieram tylko te, które są spójne z tym, co robię i z którymi czuję się dobrze. Czekam na propozycje, na pewno uda nam się stworzyć wspólnie coś wspaniałego!

Współpracowałam z wieloma polskimi i międzynarodowymi markami, uczestniczyłam w projektach, występowałam jako ekspertka w czołowych polskich magazynach, między innymi w Elle, Glamour, Cosmopolitan, In Style, Wysokie Obcasy. Wyjeżdżałam na międzynarodowe eventy (między innymi na zaproszenie marek Tiffany, Rituals, Yves Rocher czy Sephora Polska). Współpracuję z Chanel, Sisley Paris, Tom Ford Beauty, Estée Lauder, Eisenberg Paris, Douglas Polska oraz wieloma innymi.

Znajdziesz mnie tutaj: