Agata
Manosa

Agatha Ruiz – Tutti Frutti Lip Tin

2011-05-04 - Agata Herbut

‚Zaprojektowana przez ekstrawagancką hiszpańską artystkę kolekcja balsamów do ust – wygładzają i pielęgnują usta pozostawiając na nich owocowy zapach. Dostępne warianty: marakuja, kiwi, malina, wiśnia, tutti frutti, papaja’ (wizaz.pl)

Balsam kupiłam na lotnisku – wcześniej widziałam go u koleżanki, która wychwalała go pod niebiosa. Osobiście nie lubię ani błyszczyków ani pomadek, przeszkadzają mi i nie używam ich chyba z czystego lenistwa. Ten produkt mam już jakieś 1,5 roku i jak widzicie jest go jeszcze mnóstwo:)

Kosmetyk ma piękny, owocowy (tutti frutti) zapach i konsystencję wazeliny, ale nie jest ona tak tłusta i ciężka jak zwykła, apteczna. Wygładza usta i nadaje im bardzo łądny połysk, któy trzyma się całkiem długo.Balsam na ustach sprawia wrażenie lekkiego, nie lepi się – co dla mnie jest bardzo ważne.
Fakt, używam go sporadycznie, ale tylko dlatego, że zapominam o jego istnieniu:)
Inne wersje zapachowe nie spodobały mi się zupełnie, malina wg. mnie jest super-chemiczna.

Jest także jeden minus, przeogromny! Opakowanie.
Metalowe pudełeczko jest koszmarne, zacina się i nie sposób go otworzyć – pani na lotnisku poradziła mi, abym rzucała opakowaniem o podłogę:) Tak więc robię i czasami uda mi się go otworzyć.
Jeśli macie nerwy do tego to sam balsam polecam.

Cena: ok. 4-6 Euro za 15 ml, możecie zobaczyć tutaj : KLIK