Agata
Manosa

The Body Shop – pszczeli brązer

2011-06-19 - Agata Herbut

BSPUDER3

Kosmetyków brązujących do ciała nie używam nigdy, jedynym takim poduktem, który można znaleźć w mojej kosmetyczce jest brązer/puder brązujący. Dzisiaj chciałam Wam pokazać taki właśnie puder marki The Body Shop. Pochodzi on z ostatniej kolekcji ‚Honey Bronze’, mam wersję kolorystyczną 01 (Light Matte/Matte Clair) – doskonała dla osób posiadających jasną lub bardzo jasną karnację, a ja do takich należę. Brązerem tym nie jestem w stanie zrobić sobie krzywdy:)

BSPUDER2

Eleganckie opakowanie z lusterkiem, faktura kosmetyku przypomina plaster miodu – bo i w składzie znajdziemy miód, właściwie bezzapachowy i bardzo wydajny. Używam go już od jakiegoś czasu i plaster nadal jest widoczny!

BS-PUDER

Jak sprawdza się przy makijażu? Jest matowy, bezdrobinkowy, pięknie podkreśla kości policzkowe, wytrzymuje bez popraek kilka dobrych godzin. Nie mam mu nic do zarzucenia, może oprócz plastikowego opakowania, które przy upadku rozbija się i/lub odpryskuje, ale taki urok wszystkich tego typu kosmetyków. Na mojej bladej cerze wygląda bardzo naturalnie i efekt nie jest nachalny – za to daję wielki plus!

Jakich Wy używacie brązerów? Jakie są Wasze ulubione?