Agata
Manosa

MAC Semi Precious, Mineralize Skinfinish w odcieniu Rose Quartz

2011-07-18 - Agata Herbut

Semi Precious to wakacyjna, mineralna limitowanka firmy MAC. W salonach firmowych można ją zdobyć jedynie w lipcu i sierpniu – a jest moim zdaniem czego szukać. Marka proponuje kolekcję inspirowaną czterema kamieniami półszlachetnymi – bronzytem, czarnym turmalinem, złotym pirytem i liliowym lepidolitem. W skład kolekcji wchodzi dwanaście cieni do powiek, trzy odcienie różu i cztery mineralne pudry. Pokażę Wam jeden z najpiękniejszych pudrów jakie dane mi było ostatnio używać – jestem nim naprawdę zachwycona!

Mój odcień to Rose Quartz – pięknie wykańczający i rozświetlający produkt – na mojej jasnej cerze mogę stosować go także jako róż lub delikatny rozświetlacz – w moim przypadku to kosmetyk wielofunkcyjny 🙂 Zobaczcie same jakie piękne kolory:

Kosmetyk o pojemności 10 gr (115 zł), opakowanie – jak u MAC – a – proste i bez udziwnień kryje w sobie produkt wart sporej uwagi. Doskonale i miękko rozprowadza się po skórze i owija ją deliaktnym woalem blasku. Obawiam się, że zrobię nalot na salon i zaopatrzę się w kolejnego Skinfinisha.