Agata
Manosa

Nakarm swoje paznokcie! Recenzja odżywki p2.

2011-07-21 - Agata Herbut

p2 to niemiecka marka kosmetyczna niedostępna w Polsce, jest stosunkowo tania i łatwo dostępna – możecie ją znaleźć w sieci drogerii dm. W jej ofercie jest pielęgnacja dłoni oraz paznokci, kolorówka i akcesoria, a wszystko jak zwykle piękne i kolorowe! 🙂 Ja skusiłam się na odżywkę do paznokci i skórek o bardzo chwytliwej nazwie ‚Feed your nails!’ – jest w postaci żelu zawierającego ziołowe mikrogranulki (na zdjęciu to widać oraz widać Jagodę atakującą najpierw szafkę na której stoi telewizor, a następnie wielkie pudło – mam już oczy dookoła głowy i psychicznie przygotowuję się na pierwsze upadki) oraz witaminę E, intensywna formuła ma za zadanie odżywić zniszczone i zaniedbane paznokcie. To coś dla mnie, moje ręce jeszcze nigdy nie wyglądały tak źle jak w tej chwili, powód jest jeden – robię wszystko, co robi perfekcyjna Pani Domu, ale ja to robię bez rękawiczek.
Odżywki używam raz dziennie wmasowując ją w paznokcie i skórki, po chwili stają się one wizualnie zdrowsze i ładniejsze. Niestety nie zauważyłam, aby efekt ten utrzymywał się długo, musiałabym używać jej chyba co godzinę lub po każdym myciu rąk.  Wybrałam produkt do wmasowywania bo wydawało mi się, że taki rodzaj kuracji będzie przynosił fajne efekty – i zapewne tak jest, ale ja jak już pisałam dużo ‚robię rękami’ i chyba nic już mi nie pomoże. Dawno, dawno temu…. miałam piękne, mocne, zdrowe i silne paznokcie, może któraś z Was zna sposób na odżywienie ich? Nie mam dużo czasu na ich pielęgnację, potrzebuję czegoś szybkiego i spektakularnego bo ich łamliwość przyprawia mnie o dreszcze.
Dziewczyny, przez kilka dni będę miała itrudniony dostęp do sieci – zaległości w odwiedzaniu Waszych blogów niebawem nadrobię! Wylosuję także nową Zwyciężczynię konkursu z marką The Body Shop ponieważ do chwili obecnej nie otrzymałam adresu – postaram się zrobić to jeszcze dzisiaj lub jutro.
Uściski!