Agata
Manosa

Serce bije mi szybciej!

2011-07-20 - Agata Herbut
Na samą myśl o tych nowościach serce bije mi szybciej!


Bobbi Brown – Emulsja koloryzująca SPF 15 Tinted Moisturizer to opcja wszystko w jednym. Zapewnia lekkie krycie, sprawia, że skóra nadal jest widoczna i zawiera SPF. Teraz SPF 15 Tinted Moisturizer zmieniają opakowanie i będą dostępne również w nowej, żelowej formule dla skóry normalnej do tłustej. Nowości rozszerzą stałą ofertę podkładów Bobbi Brown.


M·A·C Semi Precious. Limitowana wakacyjna kolekcja w której 4 szlachetne sproszkowane kamienie półszlachetne zapewniają swoje ziemskie i duchowe właściwości. Róże, cienie i pudry w pięknych, niespotykanych odcieniach.M·A·C Me Over!. Kolekcja limitowana dostępna we wszystkich salonach M·A·C od 1 września 2011. “W tym sezonie odbył się najbardziej epicki casting – zakrojone na szeroką skalę poszukiwania ponad powierzchownością, aby znaleźć esencję tego, co czyni ludzi M·A·C pięknymi. W online’owym konkursie (ogłoszonym w Stanach Zjednoczonych) w szranki stanęły tysiące ludzi przedstawiających swoje zdjęcia oraz filmy, a każdy z nich kończył się prośbą:M·A·C Me Over! ponieważ…. Odkryliśmy, że są oni fantastyczni, interesujący, a nawet bardzo szykowni, zaś zawsze – unikalni! James Gager, Senior Vice President, Dyrektor Kreatywny M∙A∙C, wybrał sześć gwiazd, które najlepiej wyrażają motto M·A·C Me Over!: Styl, Serce i Duszę – aby stały się światowymi twarzami jesiennej kolekcji M·A·C. Czy to chłopak, czy dziewczyna, biały czy czarny, 18-sto czy 80-cio letni, każdy z nich będzie obrazował jeden z trzech różnych look’ów jesieni: kolekcji bazowych produktów M·A·C, obejmującej ulubione cieliste i różowe odcienie naszych Artystów, w tym przywróconych faworytów i nowe limitowane odcienie; oraz dwóch kolejnych bogatych w kolory, jednej bazującej na trendach i kolejnej, stonowanej i stylowej. M·A·C Me Over! jest stylem, sercem i duszą tego, kim jesteśmy!”


Bourjois – Volume Fast & Perfect . Marka wprowadza innowacyjną maskarę z obrotową szczoteczką, która rewolucjonizuje makijaż i maksymalnie przyspiesza nakładanie tuszu. Wystarczy jedno pociągnięcie szczoteczki, a twoje rzęsy osiągają efekt sztucznych w 30 sekund, Pełne pokrycie rzęs w czasie 360º, rzęsa po rzęsie, bez nadmiernego obciążenia.


Clarins – Aura by Svarowski. W sercu zapachu tkwi pryzmat energii, połączenie  bursztynu, styraks i białego piżma. Trzy czyste i szlachetne zapachowe wibracje naładowane są energią i przetworzone w bardziej intensywne, połyskujące promienie czystego światła. Owocowe promienie o nutach soczystego liczi: połączone z pryzmą energii,  zmieniają się w intensywne i różowe wibracje zmysłowej kobiecości. Kwiatowe promienie z nutami czystej, białej tuberozy: połączone z pryzmą energii promienie zmieniają się w ponętne wibracje majestatycznej kobiecości.Pikantne promienie z nutami subtelnie wibrującego  różowego pieprzu: połączone z pryzmą energii promienie zmieniają sie w ciepłe i drzewne wibracje tajemniczej kobiecości.Lśniący zapach, który otacza piękno każdej kobiety olśniewającą, unikalną aurą. Aura Eau de Parfum Swarovskiego łączy współczesny zapach o wyjątkowej jakości z nadzwyczajnymi surowcami, które są cechą chrakterystyczną długiej tradycji Francuskich subtelnych zapachów.  To rozpalona owocowa, kwiatowa kreacja.Babor – Beleze de Brasil. Brazylia skrywa w dorzeczu Amazonki największy las deszczowy wraz z jego niespotykanym gdziekolwiek indziej bogactwem flory i fauny. BABOR wykorzystał dobroczynne działanie substancji czynnych pozyskanych z tropikalnych roślin leczniczych, opracowując Beleza do brasil – kompleksową pielęgnację twarzy i ciała, w pełni odzwierciedlającą siłę, energię oraz niepowtarzalny klimat brazylijskiej dżungli. W ofercie: energizujący olejek pod prysznic, masło do ciała, żel pod prysznic, lotion do ciała, energetyzujące amupłki do twarzy.