Agata
Manosa

Brzoskwinia jest wszędzie!:)

2011-08-08 - Agata Herbut
Ulubiony kolor tego lata? Na moich paznokciach, ubraniach:
oraz stopach!
Przyglądałam się temu kolorowi kilka razy, miałam już kupić, ale  pomyślałam, że pewnie i tak nie będzie tak brzoskwiniowy jak sobie wymarzyłam – odkładałam na półkę:) Któregoś jednak dnia w końcu zdecydowałam się – i nie żałuję! Mam piękny, prawdziwie letni i brzoskwiniowy lakier!
Produkt jest wytworem marki Margaret Astor (Fashion Studio, odcień 119) i kosztował mnie około 2 euro za 6 ml. Nie mogę nie wspomnieć o jego owocowym zapachu! Tak, tak lakier ma zapach według mnie arbuzowo – brzoskwiniowy – dla mnie jest to bez znaczenia ponieważ nie zwracam na to uwagi – może pachnieć, ale nic się nie stanie jak nie będzie. A jak z aplikacją? Tutaj także jestem bardzo zadowolona – ma dobrą, płynną konsystencję, która doskonale pokrywa paznokieć. Wystarczy jedna warstwa dla przyzwoitego krycia – na zdjęciach mam właśnie jedną. Muszę się przyznać, że dawno nie byłam tak zadowolona z lakieru.
Odcień mojej brzoskwini postanowiłam zbeszcześcić takim oto właśnie nowym brokatowym nabytkiem z Maybelline – My Varnish, odcień 142 A – w cenie 1,80 euro/7 ml.
Nie byłabym sobą gdybym nie zrobiła czego? Gdybym wszystkiego na koniec nie zmatowiła! 🙂
Jakie są Wasze ulubione letnie lakiery do paznokci?