Agata
Manosa

Jesienny MAC – Błyszczyk Ready or Not

2011-08-14 - Agata HerbutStyledriven to nowa kolekcja MAC, która w Polsce pojawi się we wrześniu – pisałam o niej kilka postów wcześniej, a dzisiaj chciałam pokazać Wam błyszczyk pochodzący właśnie ze wspomnianej kolekcji! Pro Longwear Lipglass to bardzo gęsty błyszczyk – mój kolor Ready or Not – to jak dla mnie typowy nude i muszę przyznać, że jestem poztywnie zaskoczona intensywnością i głębokością koloru. Produkt ten był częścią mojego ślubnego make – up’u (nie, nie mojego własnego, byłam gościem:)) i sprawdził się bardzo dobrze, trwał na ustach przez kilka toastów i tanecznych harców z Tomkiem :). 


Przypomnę opis producenta:


„Długotrwały błyszczyk (aż do 6 godzin!).  Formuła zapewnia średnie krycie i błyszczący połysk, przypominający efekt lakierowanej skóry, który utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Elastyczne składniki błonotwórcze zapewniają długotrwały, równomierny kolor.  Lekka, jedwabista faktura przyjemnie się nosi i nie obciąża warg. Dostępna jest w różnorodnych apetycznych kolorach, począwszy od jasnych do ciemnych, od kremowych do iskrzących blaskiem.  Pro Longwear Lipglass może być stosowany samodzielnie lub na szminkę Pro Longwear Lipcreme.”

Nie wiem dokładnie jak długo trwał na moich ustach z intensywnością taką samą jak od razu po aplikacji, nie wydaje mi się, aby było to aż 6 godzin, ale na pewno dłużej niż tego typu produkty, które posiadałam i używałam. Ah, zapomniałabym dodać o super miękkim i precyzyjnym aplikatorze – jeśli będziecie w salonie MAC koniecznie zobaczcie!