Agata
Manosa

Nowa kolekcja MAC: Styledriven

2011-08-05 - Agata HerbutNowa kolekcja Styledriven dostepna w salonach MAC od wrzesnia 2011. Czym nas zaskoczy? 

Pro Longwear Eye Shadow – jedwabisty prasowany cień do powiek, najbardziej trwały ze wszystkich czterech naszych formuł cieni do powiek – do 8 godzin! Łatwo rozprowadzająca się, kremowa formuła zapewnia trwały kolor i średnie, stopniowe krycie o perłowym wykończeniu.  Gładkie pigmenty sprawiają, że produkt równomiernie przywiera do skóry, przez co produkt pozostawia przyjemnie, jedwabiste uczucie, jest długotrwały, nie blaknie i nie osadza się w załamaniu powieki. Został przetestowany okulistycznie i dermatologicznie i jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: 95 zł

Pro Longwear Lipglass – długotrwały (do 6 godzin) błyszczyk, który rozprowadza się i pozostaje na ustach dzięki jednemu prostemu krokowi.  Formuła zapewnia średnie krycie i błyszczący połysk, przypominający efekt lakierowanej skóry, który utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Elastyczne składniki błonotwórcze zapewniają długotrwały, równomierny kolor.  Lekka, jedwabista faktura przyjemnie się nosi i nie obciąża warg. Dostępna jest w różnorodnych apetycznych kolorach, począwszy od jasnych do ciemnych, od kremowych do iskrzących blaskiem.  Pro Longwear Lipglass może być stosowany samodzielnie lub na szminkę Pro Longwear Lipcreme.

Cena: 85 zł

Pro Longwear Lip Pencil długotrwała konturówka (do 8 godzin), która równomiernie rozprowadza się na wargach, zapewniając wyrazisty kolor, utrzymujący się na ustach przez wiele godzin.  Miękka, kremowa kredka podkreśla usta dzięki intensywnie nasyconemu kolorowi i jest wygodna w użyciu. Jest odporna na rozmazywanie, nie wyciera się, a kolor nie blaknie.

Cena: 82 zł

Pro Longwear Lipcreme – daje pełne, intensywne pokrycie ust i subtelny połysk. Jej kremowa, długotrwała formuła zapewnia pokrycie kolorem do 12 godzin. Dzięki zawartości ekstraktu z granatu szminka rusza się wraz z ustami i zapewnia im doskonałe nawilęnie. Formuła zawierająca emolienty daje mocny i równy kolor, nie wymaga dodatkowej warstwy wierzchniej – szminka wysycha na ustach, dając naturalny wygląd nawilżonych ust. Pro Longwear Lipcreme zawiera formułę elastycznego filmu, zapewniającą jej długą trwałość oraz zapobiegającą przenoszeniu się koloru.

Cena: 90 zł