Agata
Manosa

Essence – nowe eyelinery: Liquid Eyeliner, Powder Eyeliner

2011-09-12 - Agata Herbut

Nedawno pokazywałam Wam wrześniowe nowości marki Essence, które na stałe weszły do oferty, dzisiaj możecie zobaczyć dwa eyelinery – mowa o Liquid Eyeliner oraz Powder Eyeliner & Eyeshadow z serii I love Glam. Kilka zdjęć:

Tak prezentują się pędzelki:

Po lewej eyeliner płynny, po prawej pudrowy:

Eyelinery przetestowałam w warunkach iście ekstremalnych – wesele! W makijażu, który możecie zobaczyć niżej użyłam dwóch jednocześnie i muszę przyznać, że z obydwu jestem bardzo zadowolona.

Eyelinery wytrzymały całą noc bez żadnych, nawet najmniejszych poprawek! Wyglądały dobrze i nie osypywały się, nie rozmazywały. Jestem pewna, że z tej półki cenowej jest to jeden z najlepszych produktów – piękna, głęboka czerń, wygodne pędzelki które świetnie aplikują produkt – myślę, że nawet te z nas które nie bardzo potrafią tworzyć kreski – poradzą sobie. Jestem zaskoczona eyelinerem pudrowym bo przyznam się, że wcześniej takiego nigdy nie używałam – do smoky będzie rewelacyjny, oczywiście troszkę się osypuje, ale jest sypki więc nie jest to nic zadziwiającego. Jeśli będziecie w pobliżu standu Essence koniecznie zwróćcie uwagę na ten produkt!