Agata
Manosa

Kuracja paznokciowa – Nail Tek.

2011-09-19 - Agata Herbut

Regenerację paznokci czas zacząć! Zaopatrzona w rewelacyjne produkty marki Nail  Tek zaczynam działać 🙂

Jakie produkty będę stosowała?

Formuła II, Intensive Therapy – ochronna odżywka do paznokci cienkich, miękkich lub rozdwajających się. Jest bardzo często stosowana na początku terapii. Większość kobiet, które nie mogą wyhodować swoich paznokci ma problemy z wolną krawędzią. Ich paznokcie rozszczepiają się na końcach, na oddzielne warstwy. Te warstwy, będące cienką biologiczną tkanką, odrywają się oraz są podatne na wyginanie i rozdarcia. Formuła II, Intensive Therapy koryguje ten stan, trwale łącząc warstwy ze sobą. Ta zintensyfikowana odżywka wzmacnia i pogrubia cienką, miękką płytkę paznokciową, czyniąc słabe paznokcie mocnymi i elastycznymi. W zależności od tego jak szybko rosną paznokcie, cały proces trwa od 4 do około 6 tygodni. W przypadku miękkich paznokci należy poczekać, aż wyrośnie nowa, wzmocniona płytka (3-6 miesięcy) i dopiero potem kontynuować pielęgnację Formułą I, Maintenance Plus.

Foundation III – podkładowa odżywka do paznokci twardych, kruchych lub suchych. Wyrównujący lakier podkładowy zawierający składniki odżywcze Formuły III – do paznokci twardych, kruchych lub  suchych. Posiada mikrowłókna i naturalne wypełniacze. Idealnie wygładza powierzchnię paznokci. Dzięki znakomitej przyczepności zwiększa trwałość manikiuru – umożliwia dłuższe noszenie barwnego lakieru. Foundation III jest zalecana do stosowania w profesjonalnym manikiurze terapeutycznym i do pedikiuru.

Tak w tej chwili wyglądają moje paznokcie, za dwa tygodnie pokażę Wam rezultat używania odżywek Nail Tek. Wybrałam dwa produkty, które mam nadzieję, sprawią, że będą wyglądać zdrowiej i ładniej.

Stosowałyście kiedyś Nail – Tekową kurację? Jakie efekty uzyskałyście?