Agata
Manosa

La Prairie – Cellular Power Infusion.

2011-09-28 - Agata Herbut

Ręce drżą, gdy to piszę, a skóra na samą myśl przeżywa wewnętrzną radość i ciekawość. Kochane moje! Będę miała wielką przyjemność sprawdzić działanie najnowszego specyfiku bardzo luksusowej marki La Prairie o nazwie Cellular Power Infusion. Już samo opakowanie wygląda dosyć zjawiskowo, a zawartość w moim przekonaniu będzie doskonała!

Cellular Power Infusion to najnowocześniejszy dorobek naukowy marki La Prairie oparty na trójwymiarowym systemie zwalczania przyczyn starzenia się skóry. Odbudowuje skórę – niezależnie od wieku – by przywrócić jej młodzieńczy wygląd. Potrójne działanie zapewnia dostarczanie energii komórkom, chroni skórę przed skutkami szkodliwego działania stresu zewnętrznego, wspiera naturalny mechanizm odnowy skóry i uzupełnia jego działanie regenerujące.

Zaawansowane zaplecze naukowe stojące za Cellular Power Infusion łączy pięć głównych składników, w tym zarówno opatentowane składniki, jak i te w trakcie procesu patentowego w dziedzinie inżynierii tkankowej i komunikacji komórkowej. Synergia nadaje skórze sił do osiągnięcia ponadprzeciętnych rezultatów i odzyskania optymalnego poziomu równowagi, młodzieńczości i piękna. Aktywne składniki Cellular Power Infusion są tak czyste i silne, że dla najlepszego efektu powinny zostać połączone tuż przed aplikacją, dlatego przechowywane są w dwóch oddzielnych częściach szklanej butelki.Kluczowymi i unikalnymi składnikami Cellular Power Infusion są: szwajcarska alga śnieżna, macierz sterowania komórkami, ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych, peptyd odnawiający skórę oraz ekskluzywny kompleks komórkowy uzupełnione dodatkowo ekstraktami z pestek winogron, papai i kiełków rzeżuchy.

Kurację zacznę lada dzień, a o efektach będę Was informować! 🙂