Agata
Manosa

OPI, Avoplex – Odżywczy olejek do paznokci i skórek

2011-09-25 - Agata Herbut

Jakiś czas temu wspominałam Wam, że biorę się za swoje paznokcie, gdyż stan ich pozostawia wiele do życzenia. Olejek marki OPI ma mi w tym pomóc i sprawić, że okolice paznokcia których szczególnie nie lubię będą wyglądały lepiej. Jak sobie radzi?

Nasycony uwielbianym przez skórę olejkiem z avocado w połączeniu z Tokotrienolem (o tysiąckrotnie silniejszym działaniu niż zwykła witamina E), lekkimi olejkami z pestek winogron, słonecznika, sezamu, orzecha kukui oraz lecytyną dla odżywienia skórek i paznokci oraz przywrócenia im odpowiedniego poziomu nawilżenia. Idealny także na suche pięty i łokcie.

Niewątpliwą zaletą jest ogromna pojemność – 15 ml wystarczy na bardzo bardzo długi czas – olejek jest wydajny – jedno zanużenie pędzelka wystarczy na aplikację na prawie całą dłoń! Uwielbiam jego nienachalny, brzoskwiniowy zapach i fakt, że nie jest aż tak bardzo tłusty – wiem, że to dziwnie brzmi, ale są produkty których używanie to dla mnie wielki problem – przez kilkanaście minut, do całkowitego wchłonięcia nic nie mogę robić, a z Avoplexem jest inaczej – wchłania się błyskawicznie!
Skórki po użyciu są zadbane i zregenerowane, a przy systematycznym stosowaniu nie muszę ich wycinać – wystarczy delikatne odsunięcie pędzelkiem od oliwki – jest na tyle sztywny, że doskonale sobie poradzi z tym zadaniem. Dla mnie to jeden z najlepszych produktów z jakimi miałam do czynienia – jestem nim zachwycona!

Cena: 78zł / 15ml – ja kupiłam go na ebayu i zapłaciłam dużo, dużo mniej.