Agata
Manosa

Organique – Fresh’n’Fruity, herbaciany żel pod prysznic.

2011-09-30 - Agata Herbut

O marce Organique mogłyście przeczytać na moim blogu już kilkakrotnie – to jedna z pierwszych przyjaznych naturze firm z którymi w ogóle miałam styczność.

Dzisiejszy wpis będzie należał do herbacianego żelu pod prysznic Fresh’nFruity. Zrecenzuję Wam żel pod prysznic z ekstraktami z zielonej i białej herbaty. Delikatne, odżywcze żele myjące do ciała wspaniale oczyszczają i odżywiają skórę podczas kąpieli pod prysznicem, pozostawiając skórę jedwabiście gładką, świeżą i pachnącą przez cały dzień. Pisanie o żelach jest dla mnie nie lada wyczynem – właściwie każdy ‚robi’ to samo więc co można o nich napisać? Produkt Organique przede wszystkim różni się konsystencją – na zdjęciach możecie zauważyć, że zawarte są w rozdrobnione liście herbat – nie wygląda to może zbyt zachęcająco – żel jest ciemny – wrażenie natomiast robi niesamowite! Nigdy wcześniej nie widziałam żelu pod prysznic zawierającego widoczne składniki.

Produkt jest bardzo wydajny (200 ml), wystarczy kulka wielkości orzecha, aby umyć całe ciało. Przepięknie pachnie – jest to jeden z niewielu produktów, który swoim zapachem potrafi naprawdę zrelaksować. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić – z każdej strony same pozytywy.Jedynym zastrzeżeniem może być brak informacji na opakowaniu o fakcie testowania kosmetyków na zwierzętach.