Agata
Manosa

Bourjois – podkład Floral Perfection – nowość!

2011-10-27 - Agata Herbut

Flower Perfection to podkład przedłużający młodość skóry, wzbogacono go w wyciąg z dzikiej azalii, który jest odporny na najbardziej ekstremalny klimat i ceniony za właściwości regeneracyjne.
Dzięki ultralekkiej formule fluidu, podkład Flower Perfection wyrównuje koloryt skóry i tuszuje niedoskonałości. Jedwabista konsystencja nadaje skórze niesamowitą miękkość!
Według obietnic producenta dzięki temu podkładowi będziemy miały gładką i piękną cerę przez 16 godzin.
Po raz pierwszy Bourjois zastosował wyciąg właśnie z kwiatu dzikiej azalii, ze względu na właściwości przedłużające młodość skóry, a ponieważ piękna cera wymaga ochrony, dodano filtr SPF 15, aby ochronić młodość komórek.


Mój odcień to 53 Beige Clair:

Produkt jest zamknięty w szklanej, bardzo funkcjonalnej buteleczce, która ułatwia dobór odcienia, dodatkowo jest zaopatrzony w gąbeczkę – dzięki niej podkład zostaje perfekcyjnie zaaplikowany. W pierwszej chwili wydaje się być bardzo gęsty i trudno rozprowadzalny – jednak trwa to ułamek sekundy – doskonale kompnuje się z cerą i pięknie ją ‚odsłania’. Krycie jest widoczne, ale sam produkt nie tworzy maski – przynajmniej w moim przypadku. Muszę też napisać o zapachu – jest przepiękny! Delikatnie kwiatowy, słodki – chętnie zaopatrzyłabym się w takie perfumy! Obietnica producenta odnośnie gładkości również została spełniona – skóra faktycznie jest gładka i nawilżona, sprawdziłam to i na dłoniach i na twarzy. Nie wiem czy przedłuża młodość cery – jest to bardzo trudne do zweryfikowania, tym bardziej, że moja jest jeszcze całkiem młoda :). Nie mniej jednak jestem z niego bardzo zadowolona i myślę, że zagości na dłużej w mojej kosmetyczce – przede wszystkim ze względu na poziom krycia i przecudowny zapach.

W sprzedaży od listopada 2011 – cena promocyjna (listopad-grudzień 2011) to 55,99 zł, natomiast cena regularna wynosi 63,99 zł.