Agata
Manosa

Essence – 2 in 1 Volume Mascara.

2011-10-17 - Agata Herbut

Dzisiaj chciałam Wam napisaćo tuszu, który miałam recenzowałam już jakiś czas temu, ale wyszło jak wyszło – nie miałam zdjęć na których mogłybyście zobaczyć różnicę w wyglądzie moich rzęs. Nadrabiam zatem zaległości i przedstawiam Wam raz jeszcze mascarę marki Essence – 2 in 1 volume mascara.

Moje oczy bez tuszu jak dla mnie wyglądają trochę smutno więc raz na jakiś czas na poprawę nastroju aplikuję tusz.
Co o produkcie mówi producent?

„Pogrubienie na żądanie: dyskretne i naturalne bądź intensywne i efektowne – nowa maskara 2w1 to ma. maskara na każdą okazję. dzięki inteligentnemu dwustopniowemu systemowi możesz nałożyć na szczoteczkę idealną ilość maskary i stworzyć 2 różne makijaże. look 1 to naturalne pogrubienie a look 2 to spektakularne pogrubienie XXXL. „


Przyznam się, że spodziewałam się bardziej teatralnego efektu – na moich rzęsach look o numerze jeden nie wygląda zbyt dobrze, właściwie nie wygląda prawie wcale, natomiast look 2 jest już bardziej charakterystyczny.Look numer 1:

Look numer 2:

I jeszcze całość – po lewej oko 1, po prawej oko 2:

Różnica jest duża prawda? Według mnie do ‚noszenia’ nadaje się tylko numer 2 – oczywiście jest to tylko moja opinia. Mascara wytrzymuje bez osypywania kilka godzin – wynik zatem jest całkiem dobry. Czy polecam? Jestem całkiem zadowolona, ale tylko z połowy tuszu 🙂 Tak jak wspominałam część naturalna jest dla mnie zbyt naturalna i nie widzę potrzeby jej używania. Jeśli chodzi o szczoteczkę – jest wygodna, masywna i w miarę dobrze rozczesuje rzęsy, tusz jest prosty w obsłudze i wydajny – stosunek jakości do ceny oceniam dobrze.


Jak Wam się podoba efekt końcowy? Który z ‚looów’ przypadł Wam bardziej do gustu?