Agata
Manosa

Hean – Duo Chromatic (603) i odżywka multiwitaminowa.

2011-10-02 - Agata Herbut

Dzisiaj kolejna porcja mojej choroby zwanej lakieroholizmem – polska marka Hean i jej cudowne nowości:

Vitamin Booster – Koktajl witamin C, E i F intensywnie pielęgnuje i odżywia paznokcie przywracając im połysk i zdrowy wygląd. Keratyna zapewnia ochronę i regenerację paznokcia poprzez wypełnienie ubytków w płytce. Wapń i mikroelementy zwiększają wytrzymałość płytki, zmniejszając jednocześnie jej łamliwość.Odżywka przeznaczona do pielęgnacji zniszczonych i kruchych paznokci. Optymalny efekt uzyskamy stosując regularnie (6,99 zł)

Duo Chromatic – lakier do paznokci – wielowymiarowy kolor i połysk w prawdziwie królewskim wydaniu. Kolory wzbogacone metalicznymi drobinkami (u mnie kolor 603, cena: 4,99).

W słońcu:

Bardzo lubię lakiery do paznokci tej marki – mimo, że wielowymiarowy odcień nie do końca mi pasuje – ten nosiłam kilka dni z przyjemnością, jeszcze większą po zmatowieniu! Lakier zaaplikowany na odżywkę, która również ma piękny kolor i można ją nosić solo – szybko wysycha i bez poprawek wytrzymuje na moich paznokciach 3 dni. Na zdjęciach chyba nie widać tego do końca, ale odcień o numerze 603 ma w sobie maluteńkie czerwone, brokatowe drobinki – w słońcu cudownie się iskrzą!

I na koniec zmatowione – a jakżeby inaczej! – specyfikiem Essence:

Wszystkie nowości marki możecie zakupić w ich sklepie internetowym.