Agata
Manosa

Lektura na niedzielę 58.

2012-12-30 - Agata Herbut

Na jednej z zagranicznych stron intenretowych poświęconych tematyce urody znalazłam artykuł poświęcony trendom beauty w roku 2012. Postanowiłam streścić go dzisiaj dla Was mając nadzieję na poznanie Waszego zdania: Jesteście na tak? Jesteście na nie?
1. Kawiorowy manicure – nie uległam, aczkolwiek uważam za dość ciekawy i nietuzinkowy sposób na manicure. Mam wrażenie, że jest nietrwały, dość czasochłonny i pracochłonny – efekt jednak mocno przyciągający uwagę.

2. Kocie oczy – beauty trend zapewne od stu pięćdziesięciu lat obecny pojawił się i w tym roku. Podążam tą drogą bardzo chętnie, w zasadzie niezależnie od aktualnej mody.

3. Koczki – i one nie są mi obce, a nawet bardzo często obecne na mojej głowie. Nie znam nic bardziej prostego i wygodnego, okazuje się także, iż taki koczek świetnie wygląda nawet przy wyjątkowej i ekstrawaganckiej okazji.

4. Paznokcie w kształcie sztyletów/ostrokątne/trójkątne – gwiazdy nosiły i eksponowały, ja nie biorę pod uwagę tej opcji – wydają się przede wszystkim bardzo niewygodne. A jakie jest Wasze zdanie?

5. Ciemne usta – przy moim kształcie ust lepiej takich pomadek nie używać ponieważ wargi albo natychmiast znikają albo są tak asymetryczne, że mogłabym występować w cyrku jako baba-dziwo.

Coś pominęłam? Może uległyście trendom o których nie wspomniałam – jakim?


photo: fashionista