Agata
Manosa

Lektura na niedzielę -1.

2011-10-09 - Agata Herbut

Od dzisiaj, w każdą niedzielę będę starała się przedstawić Wam kilka najlepszych – moim zdaniem artykułów, które znalazłam w sieci: na blogach, portalach, gazetach. Wybiorę też blog, który stał się dla mnie odkryciem tygodnia i chciałabym, abyście także go zobaczyły – może również zaczerpniecie z niego tyle inspiracji ile ja? W przyszłym tygodniu obiecuję przygotować post wcześniej niż o 23!

Dzięki Cupcakes and Cashmere moja miłość do lakierów dotarła do momentu w którym w nocy śni mi się kolor na jaki chciałabym następnego nia pomalować swoje paznokcie, a wszystko zaczęło się od tego posta i zdjęć . Brokat, brokat i jeszcze raz brokat – uwielbiam!

Jessica Rose i jej Star Violet to modowo – kosmetyczny blog z pięknymi zdjęciami, ogląda się i czyta bardzo przyjemnie i lekko. Mnóstwo swatchy i kuszenia!Jeden z najpiękniejszych makijaży jakie ostatnio widziałam – zjawiskowy! Killer Colours to mój ulubiony blog, a makijaże Violi oglądam z zapartym tchem.Odkrycie tygodnia to blog, który mogłabym oglądać i czytać godzinami i jestem pewna, że mi się nie znudzi – patrzę na życie Miss James i jej rodziny i zastanawiam się skąd oni się wzięli na tym świecie 🙂 Wielka miłość, trójka dzieci, pasja i radość – jestem pod ogromnym wrażeniem. Zajrzyjcie koniecznie do Bleubird – mnie zainspirowali do kilku zmian w swoim życiu.