Agata
Manosa

Sephora – Enlightening Shimmer Compact Powder w odcieniu Pink.

2011-10-18 - Agata Herbut

Dzsiaj chciałam Wam pokazać jeden z najlepszych rozświetlaczy jaki mam przyjemność mieć w posiadaniu – Enlightening Shimmer Compact Powder marki Spehora w odcieniu Pink niestety nie jest już dostępny – został zastąpiony nowszą wersją, której nie testowałam. Niepozorne, plastikowe i skromne opakowanie kryje w sobie prawdziwą perełkę – doskonale miękki i błyszczący puder, który nadaje policzkom (tylko na policzki go używam) pieknego blasku. Traktuję ten komsetyk jako róż – wówczas używam więcej tylko na kości policzkowe lub jako deliaktny highliter – na całą twarz.


Jest to także jeden z niewielu kosmetyków do makijażu w którym widzę dno – nie zdarza mi się to często, zastanawiam się czy nowa wersja kosmetyku jest równie dobra? Miałyście może okazję to sprawdzić?

Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć jak wygląda na policzkach:Oprócz rozświetlacza mam jeszcze ‚na sobie’ niewielką ilość podkładu Clinique Redness Solution .
Nie mogę Wam podać ani ceny produktu ani napisać, gdzie jest dostępny – w chwili obecnej w Sephorach jest do kupienia nowa wersja tego pudru.