Agata
Manosa

The Sparkler – nowość od The Body Shop.

2011-10-31 - Agata Herbut

Ze wszystkich kolekcji najbardziej lubię te bożonarodzeniowo – świąteczne – są pełne przepychu, blasku i …brokatu!!! Uwielbiany przeze mnie pasjami makijażowy błysk znajdziemy także w kolekcji marki The Body Shop. Przedstawiam Wam: The Sparkler z limitowanej serii Smoke & Sparkle:
Cudowne, biżuteryjne opakowanie z różową pompką może funkcjonować jako ozdoba toaletki – różowy proszek (w ofercie jest także złoty pył), którym jest wypełniona buteleczka to istny rarytas dla dziewczyn lubiących wszelkiego rodzaju rozświetlacze. The Sparkler jest przeznaczony do rozświetlania twarzy oraz całego ciała – ja stosuję go tradycyjnie – na kości policzkowe i czasami pod łuk brwiowy. Delikatny, różowy odcień świetnie współgra z moją bladością – w pełnym makijażu z użyciem TBS- owego produktu wyglądam jak Królewna Śnieżka 🙂

The Sparkler pachnie kwiatami – nie jest to jednak dusząca, mdła woń- ma w sobie odrobinę namiętności i pasji. Zauważyłam także iż wygładza skórę. Sprawdzi się doskonale przy karnawałowych makijażach – ten sezon należy do kosmicznego pyłu!

Cena produktu to 65 zł.