Agata
Manosa

B.Right – Nawilżająca mgiełka do twarzy, Benefit.

2011-11-22 - Agata Herbut

Pielęgnacja w stylu retro – marka Benefit stworzyła luskusową linię pielęgnacyjną! Niespotykane opakowania kryją w sobie specyfiki, które przywracają cerze świeży wygląd i blask! Pokażę Wam jeden z ośmiu produktów znajdujący się w serii B.Right (seria liczy siedem pozycji, moja mgiełka określana jako specjalistyczna stanowi ósmą propozycję). Kartonowy domek kryje w sobie zgrabną buteleczkę w delikatnym, lazurowym odcieniu:


Ultra Radiance Facial Rehydrating Mist to mgiełka nawilżająca i rozświetlająca, koi, odświeża, odstresowuje – to zasługa wyciągu z lotosu oraz Tri-radiance complex -można ją stosować pod lub na krem, a także w ciągu dnia – nawet na makijaż – w celu odświeżenia skóry! Ja używam jej zamiast kremu – najczęściej rano, gdy szybko chcę ‚postawić moją skórę na nogi’ – sprawdza się doskonale oraz w razie potrzeby, w chwilach, gdy czuję, że twarz jest nieprzyjemnie ściągnięta i przesuszona. Myślę, że to świetny wynalazek dla dziewczyn pracujących w suchych, klimatyzowanych lub przegrzewanych pomieszczeniach – w ciągu kilku sekund usunie odczuwalny na cerze dyskomfort. Jestem bardzo ciekawa jak sprawdziłaby się latem, podczas upałów – zamiast dziennego kremu.


Mgiełka – spray, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy ją mieć zawsze przy sobie i użyć w razie potrzeby.

W kartonowym domku znajdziemy książeczkę w której zawarte są informacje na temat produktu – także w języku polskim.


Mgiełka nie podrażniła mojej wrażliwej cery – jest bardzo delikatna, po użyciu twarz jest jedwabista, pięknie nawilżona i rozpieszczona.Cena benefitowego specjalisty to 99 zł/ 135 ml – do kupienia w sieci Sephora. Pamiętajcie, że do 27 listopada w Sephorze możecie otrzymać 20 rabat na cały asortyment!