Agata
Manosa

Czekoladowe masło do ciała, Sephora.

2011-11-26 - Agata Herbut

Jakie zapachy są Waszymi ulubionymi w okresie jesienno – zimowym? Mam kilka typów i jednym z nich jest czekolada – otulająca, ciepła i smakowita! Masło do ciała marki Sephora kupiłam bardzo dawno temu, zawieruszyło się w pudłach podczas przeprowadzek i tym sposobem przemieszczało się ze mną tysiące kilometrów, aż w końcu je odnalazłam 🙂

Bogate w składniki odżywcze i nawilżające, o bardzo lekkiej konsystencji ma za zadanie rozpieścić skórę. Dzięki unikalnej formule z neutralnym pH wchłania się idealnie pozostawiają skórę naturalnie gładką, bez najmniejszych podrażnień. Wygodne i bardzo proste opakowanie zawiera 200 ml pachnącego produktu. Na pudełku widnieje napis chocolate/toffi jednak ja nie wyczuwam nawet odrobiny tego aromatu – dla mnie to mleczna, delikatna czekolada.

Skóra po aplikacji jest naprawdę przyjemnie gładka i nawilżona, masło nie pozostawia tak nie lubianego przeze mnie tłustego filmu, wchłania się wysmienicie. Jest to produkt, który mogę Wam z czystym sumieniem polecić – po kilku nieudanych przygodach z kosmetykami marki Sephora – ten pozywynie mnie zaskoczył. Cena (ok. 40 zł) jest dość wysoka, ale sieć często promuje swoją linię więc można je nabyć znacznie taniej.

Używałyście kiedykolwiek kosmetyków Sephora? Jakie są Wasze wrażenia?