Agata
Manosa

MAC – Studio Fix Fluid SPF 15 w odcieniu NC15.

2011-11-21 - Agata Herbut

Pokażę Wam mój ulubiony zimowy podkład – Studio Fix Fluid SPF 15 w odcieniu NC15. Dlaczego zimowy? Bo jest jasny, kryjący i wytrzymały – pięknie stapia się z moją skórą. W zimie potrzebuję podkładów w jaśniejszej tonacji – blednę 🙂 Jego ogromną zaletą jest także wydajność – słyszałam opinie dziewczyn, które twierdziły, że ta 30 ml buteleczka wystarcza im na pół roku lub nawet ponad codziennego stosowania!


Studio Fix Fluid SPF 15 to płynna wersja słynnego pudrowego podkładu firmy MAC o nazwie Studio Fix. Daje naturalne średnie krycie, które można stopniować, jak również nieskazitelne matowe wykończenie. Nie zawiera olejków, długo trwa na twarzy, a dla codziennej ochrony przed słońcem zawiera filtr SPF 15.Na palcu:

Na papierze:

Na dłoni:

Na dłoni:

Na zdjęciu powyżej widać jedną, cienką warstwę produktu – nie stopniuję go ponieważ wolę naturalny efekt niż super kryjącą maskę. Jedynym minusem jaki mogę znaleźć jest zapach – dla wrażliwych nosów może okazać się zbyt intensywny i chemiczny, mi osobiście nie przeszkadza i używam go z wielką przyjemnością!
Podkłady marki MAC możecie znaleźć w salonach firmowych na terenie całej Polski.