Agata
Manosa

Spiced Pumpkin od The Body Shop – jesienna miłość!

2011-11-05 - Agata Herbut

Wszyscy mają – mam i ja! Żel pod prysznic o zapachu pikantnej dyni z tegorocznej, halloweenowej edycji limitowanej marki The Body Shop skradł moje serce całkowicie! Uwielbiam świąteczne zapachy, a ten właśnie kojarzy mi się z Bożym Narodzeniem – trochę korzenny, słodki, ma w sobie coś intrygującego. Oczywiście, że wrzuciłabym do niego jeszcze imbir, cynamom, kardamon – może kiedyś będzie mi dane stworzyć własny zapach?:)

Wszystkie żele TBS pozostawiają skórę nawilżoną i gładlką – ten również. I to są chyba najważniejsze zalety żeli pod prysznic – zapach, uczucie gładkiej i nawilżonej skóry prawda? Z całego serca polecam Wam ten zapach jeśli lubicie bożonarodzeniowe i korzenne klimaty, powinnam była upolować jeszcze jedno opakowanie na zapas – dzisiaj przechodząc obok TBS niestety już ich nie było, ale znalazłam coś równie cudownie pachnącego – a co, dowiecie się już jutro – będę się rozpływać z zapachowej rozkoszy!

Do zakupu otrzymałam próbkę Melonowego Lotionu do ciała, z którego również jestem zadowolona – fajnie wygładza skórę, choć zapach niewątpliwie przegrywa z moją dynią!

Za 250 ml opakowanie żelu zapłaciłam 3,5 euro.