Agata
Manosa

Armed – relaksująca sól do kąpieli.

2011-12-28 - Agata HerbutRzadko mam przyjemność korzystania z wanny i robienia domowego spa – w Berlinie mamy prysznic więc ani soli ani płynów do kąpieli nie używamy. Zmienia się to natomiast, gdy jestem w domu rodziców – korzystam i rozkoszuje się wylegiwaniem 🙂 Wspominałam Wam, że cała nasza trójka jest przeziębiona, postanowiłam ratować się sposobem niekonwecjonalnym jak dla mnie i do ciepłej kąpieli wsypałam sól morską marki Armed. Produkt ten to naturalny kompleks mineralny do kąpieli pochodzący z leczniczych złóż solankowych o wyjątkowo wysokiej mineralizacji, wzbogacony specjalnie dobranymi ekstraktami roślinnymi oraz olejkami aromaterapeutycznymi lawendy, geranium i pomarańczy.
Ta wersja soli zalecana jest dla osób potrzebujących chwili wyciszenia, relaksu z dawką pozytywnej energii dla skóry i umysłu w postaci dobroczynnych minerałów dodatkowo rozluźni nasze mięśnie, przyniesie chwilę relaksu, wyciszy emocje, złagodzi napięcie nerwowe, dbając o gładką odżywioną skórę. Zabieg ułatwi zaśnięcie, zapewniając spokojny sen.


Wiem, że część z Was nie wierzy w takie obietnice – i wcale się nie dziwię bo ja początkowo również sceptycznie podchodziłam do tego typu zapewnień, wydawało mi się wręcz niemożliwe, aby sól do kąpieli mogła zdziałać cuda. Z powodu przeziębienia postanowiłam spróbować relaksującej soli – przede wszystkim zbawienny okazał się lekko ziołowy zapach, który udrożnił drogi oddechowe – naprawdę poczułam, że jestem w stanie „lepiej” oddychać. Woda stała się bardziej miękka, a skóra gładka. Nie byłabym w stanie używać soli do codzienniej kąpieli, ale myślę, że przy niektórych schorzeniach taka kąpiel może zagwarantować nam lepsze samopoczucie. Nie mam na myśli tutaj soli kupowanych w drogeriach czy supermarketach – barwionych, o super apetycznym zapachu, wydaje mi się, że tylko po naturalnych, często dostępnych tylko w aptekach lub w sklepach zielarskich produktach możemy uzyskać zadowalający efekt, który obicuje producent. Jestem bardzo ciekawa czy używacie leczniczych soli do kąpieli?

Cena za 750 gr soli to około 25 złotych. Informacje o marce i produktach oraz punkty sprzedaży możecie znaleźć na stronie internetowej .