Agata
Manosa

Chanel, Inimitable Intense Mascara.

2011-12-26 - Agata HerbutMaskarę Chanel – Inimitable Intense w kolorze czarnym, a właściwie jej próbkę otrzymałam podczas zakupów w Sephorze, nigdy wcześniej nie używałam tuszy tej marki więc byłam bardzo ciekawa efektu. Miniaturka, którą utrzymałam nijak ma się do pełnowymiarowego produktu więc o samej aplikacji nie będę za dużo pisała – jest średnio przyjemna z powodu mikro szczoteczki, jest to jednak próbka więc skupię się na samym wyniku testu.Inimitable Intense Mascara ma za zadanie wydłużyć, podkręcić i pogrubić czyli właściwie musi zrobić wszystko, czego oczekuje każda kobieta 🙂 Dodatkowo nie powinna się kruszyć i tworzyć grudek. Jak się spisała? Zobaczcie na zdjęciu:

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o wydłużenie i rozdzielenie, efektu mocnego pogrubienia nie zauważyłam. Obietnice producenta są mniej więcej spełnione i właściwie nie mam się do czego ‚przyczepić’ – rzęsy wyglądają na bardzo dobrze rozczesane, a w rzeczywistości pomalowałam je w pół minuty, są też zdecydowanie dłuższe. Cena pełnowymiarowego produktu to ok. 135 złotych za 6 gr – wydaje mi się, że podobny look można uzyskać dużo tańszym specyfikiem.


Czy kupię pełnowymiarowe opakowanie? Raczej nie, ale tylko dlatego, że mam kilka innych równie fajnych mascar, które czekają w kolejce.

Mam nadzieję, że Święta mijają Wam spokojnie i wesoło – niestety cała nasza trójka jest chora i jedynym marzeniem jest ciepłe łóżko 🙂