Agata
Manosa

Dużo srebra! MAC, Metal – X – Virgin Silver.

2011-12-14 - Agata Herbut

Lubicie srebro? Ja uwielbiam w każdym wydaniu, podobnie jak i złoto! Cienie z grudniowej kolekcji MAC urzekają mnnie właśnie tymi odcieniami – możece znaleźć pośród nich prawdziwe perełki. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że np. srebrnego czy złotego możemy używać także jako rozświetlacza!
Virgin Silver to biały ze srebrną perłą, w limitowanej kolekcji przełomowa formuła zamieni pudrowy krem w płynny metal wprost na twoich oczach! Kosmetyk został stworzony na bazie nowej mieszanki pigmentów umożliwiających doskonałe rozproadzanie i mieszanie kolorów, luksusowy rozświetlacz można nakładać stopniowo, uzyskując efekt coraz pełniejszego krycia. Ta płynna magia daje nam pewność wzmocnienia wyglądu ekstremalnym blaskiem i wielowymiarowością. To po prostu żywe srebro! 🙂


Cienie bardzo fajnie aplikują się – nie osypują i są bardzo trwałe. Bardzo fajnie komponują się z czernią – za jakiś czas postaram się dodać makijaż z jego użyciem, niestety w chwili obecnej Jaga przeżywa jakiś kryzys i chodzi spać ok 23 – 24 więc mój wolny czas jest baaardzo ograniczony 🙁Ten multikosmetyk możecie znaleźć w grudniu w salonach MAC w cenie 96 zł.