Agata
Manosa

Essence, Circus Circus – cień: My Sparkling Acrobat.

2011-12-08 - Agata Herbut


Wczoraj pokazałam Wam wodę toaletową z najnowszej limitowanej kolekcji Essence, Circus Circus – dzisiaj mam dla Was Stay all day eyeshadow czyli Długotrwały cień do powiek w odcieniu 03 My sparkling acrobat – ciemny, prawie czarny z kolorowymi drobinkami. Napisałam prawie czarny, gdyż głęboką czerń możecie zobaczyć tylko w opakowaniu – na oku nie byłam w stanie uzyskać takiego koloru.
Tak cień prezentuje się na powiece, jak widzicie pigmentacja nie jest rewelacyjna, zwróćcie uwagę, że na powiece mam także kreskę zrobioną czarnym eye – linerem. My Sparkling Acrobat wydaje się zatem być brudnoszary?


Nie jestem zadowolona z tego „niby czarnego” cienia, tak jak i nie byłam zadowolona z tego koloru w edycji Ballerina Backstage. Sądzę, że można jedynie uzyskać nim efekt rozmytego makijażu, produkt nie jest w stanie wykrzesać z siebie więcej czerni – niestety.
Ciężko jest także go zaaplikować, nie rozciera się równomiernie – w jednej części powieki jest go więcej, w drugiej mniej – gdy próbuję wyrównać – ściera się w niektórych miejscach i muszę zaczynać od początku. Efekt jaki widzicie na zdjęciach jest jedynym jaki mogę stworzyć – bardziej ‚czarno’ się nie da. Nie skreślam jednak całej kolekcji Circus Circus – skuszę się jeszcze na któryś z lakierów i może złoty cień.