Agata
Manosa

Pielęgnacja moich dłoni – ratunku!

2011-12-01 - Agata Herbut

Wiedziałam, że w końcu nadejdzie taki dzień i oto dziś…po raz pierwszy tej jesieni mam czerwone, wysuszone i popękane dłonie, a wszystko dzięki temu, że nie lubię używać kremów do rąk i tego nie robię. Doprowadzam je jesienią i zimą do takiego stanu, po czym zaczynam je ratować. W przypadku pielęgnacji rąk nie istnieje dla mnie powiedzenie „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Czym je będę ratować? Kremem marki Yves Rocher w sfatygowanym opakowaniu – jeździ codziennie w Jagodowym wózku (oczywiście go nie używam). Mam nadzieję, że poradzi sobie w miarę szybko – zanim stracę skórę na dłoniach… 😉


Zimą wszystkie dłonie wymagają szczególnej ochrony.
Anioł Stróż Twoich dłoni ochroni je przed zimnem. Skoncentrowana odżywcza formuła na bazie wyciągu z arniki, pochodzącej z ekologicznej uprawy, skutecznie chroni skórę już od pierwszych zimnych dni. Idealny zimą, aby przynieść ulgę wysuszonej i szczypiącej skórze dłoni. Twoje dłonie odzyskają komfort i elastyczność.
Plus produktu: Wyciąg z arniki, o uznanych właściwościach łagodzących, ochronnych i regenerujących.Jakie są Wasze sposoby na piękne dłonie zimą – oprócz codziennego wcierania kremu?