Agata
Manosa

TAG: Kosmetyczne Zachwyty 2011.

2011-12-18 - Agata Herbut

Dziękuję vexgirl za otagowanie! Roczne podsumowanie miałam zrobić dopiero w styczniu, ale skoro tag już jest – chętnie to zrobię przed Nowym Rokiem!


Zachwyt. Całkowity. Miłość od pierwszego razu. Dreszcz przenikający całe ciało. Kosmetyk tak fantastyczny, że nie możesz przestać się nim cieszyć. Używanie go to czysta przyjemność.
Ma same zalety. Po prostu go uwielbiasz.


Zasady:
1. Napisz skąd tag trafił do Ciebie.
2. Podaj 5 produktów, które zachwyciły Cię w 2011 roku.
3. Napisz dlaczego właśnie one.
4. Nominuj 5 blogerek, których zachwyty chcesz poznać.

Zaczynamy!

– Organique, seria Eternal Gold – jeden z najlepszych kremów na dzień i na noc jakich kiedykolwiek używałam, do tego boski zapach!

– MAC, róż Stunner – przepiękny, delikatny odcień idealny do codziennego stosowania.– Clinique, Redness Solution makeup SPF15 – bardzo go lubię za dobre krycie i perfekcyjny odcień, nie podkreśla suchych skórek i świetnie się stapia ze skórą.

– MAC, pomadka Deliciously Forbiden – absolutnie ukochana szminka – kolor, mat i trwałość – jak dla mnie prawdziwy rarytas.
– The Body Shop, masło do ciała Kandyzowany Imbir – jako wielbicielka imbiru obok tego zapachu nie mogę przejść obojętnie – ubóstwiam!


I koniec? 🙁 Bardzo żałuję, że mogę nominować tylko pięć kosmetyków – lista jest znacznie dłuższa, do grona wspaniałych powinnam zaliczyć złocisty rozświetlacz Estee Lauder, lakiery Essie i Hean, tusz do rzęs Givenchy, kosmetyki pielęgnacyjne Babor, Femi – całe mnóstwo!

A kogo nominuję? Czekam na posta u:
thanksgodforcosmetics

White Praline
Barwy Wojenne
Belleoleumoraz wszystkie dziewczyny, które jeszcze nie brały udziału w zabawie! Czekam na Wasze posty!