Agata
Manosa

Topicrem, Force Hydra Premium Crème – krem dla spragnionej skóry.

2011-12-10 - Agata Herbut


Force Hydra Premium Crème Désaltérante to krem dla spragnionej skóry, a zima jest tą porą roku w której moja skóra jest jak wiórek.

„Wyzwalacz nawilżenia* z efektem liftingującym. „Skrojony na miarę” aby odżywić skórę suchą. Hipoalergiczny** Bez parabenów
FORCE HYDRA PREMIUM : nowa gama pielęgnacji nawilżającej* do twarzy TOPICREM® na bazie Kwasu Hialuronowego, źródło nawilżenia* dla skóry odwodnionej. Prawdziwie innowacyjna formuła dla osiągnięcia wysokiego stopnia nawilżenia*. Kompleks 4 składników silnie nawilżających* i „wypełniających” działających w synergii, które pzywracają młody wygląd i utracony blask skórze. Kwas Hialuronowy + Czynnik mikro-wygładzający : niespotykane dotychczas połączenie! Uznany dla swych właściwości wypełniania zmarszczek, Kwas Hialuronowy jest substancją naturalnie obecną w głębi skóry, gwarantującą optymalne nawilżenie*, komfort, jędrność i elastyczność. Dzięki ekskluzywnemu połączeniu z AquaxylTM, który wygładza mikro-nierówności naskórka, natychmiastowo widoczny jest efekt liftingu, ale również wyciąg z fiołka trójbarwnego który optymizuje transport wody w skórze. Wyciąg z liczi rozświetla cerę która odzyskuje blask. Dobór składników oraz konsystencja dopasowane zostały dla skóry suchej. Krem dla Spragnionej Skóry o jedwabistej konsystencji zawiera wyciąg z awokado, masło karite i olej z baobabu, aby dodatkowo odżywić najbardziej suchą skórę. Odżywiona i nawilżona* skóra jest z powrotem nawodniona, wypełniona od wewnątrz, a cera odzyskuje blask. *wierzchnie warstwy naskórka **opracowany w celu zmniejszenia ryzyka reakcji alergicznej.”Krem, o którym właśnie czytacie jest moim kołem ratunkowym – nie używam go codziennie, on wyciąga mnie z opresji za każdym razem, gdy moja cera stanie się nadmiernie przesuszona – aplikuję wówczas go przez kilka dni i wszystko wraca do normalności. Bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości, jest wydajny i przywraca miękkość i nawilżenie. W zimie zawsze ratuję się kremami aptecznymi i musze przyznać, że Topicrem wygrał pojedynek z Avene i Biodermą.Cena kremu to około 15 euro/50 ml.