Agata
Manosa

Vogue Magic – kolejny sklep z podróbkami.

2011-12-02 - Agata Herbut

Kilka dni temu otrzymałam e-mailem ofertę sklepu Vogue Magic – nie wiem skąd mają mój adres, nigdy nic tam nie kupowałam. Postanowiłam napisać o tym fakcie posta, gdyż to, co możemy kupić w sklepie jest bardzo ciekawe! Oczywiście wszystkie artykuły to podróbki i nie ma najmniejszej szansy, aby było inaczej. Dlaczego?

Szminka YSL za 6,8 $:Paleta cieni Chanela za 9,60 $ (nigdy takiej nie widziałam, a to chyba jedno z niewielu „real photo”):Komplet pędzli Bobbi Brown za 19 $, w sklepie jeden pędzel kosztuje więcej:
Komplet pędzli MAC również za 19 $:

Eye- liner Bobbi Brown – 5, 20 $:

I bardzo często podraniane meteoryty Guerlain – jest ich dużo na Allegro, tak jak i kosmetyków, które wyżej pokazałam. Cena? Niecałe 9 $!


Wszystkie zdjęcia pochodzą ze sklepu Vogue Magic – jak widzicie zdjęć przedstawiających faktyczny stan kosmetyków prawie nie ma.


Dziewczyny uważajcie na takie „sklepy”, ceny jakie możecie zobaczyć są po prostu niewyobrażalnie niskie, ale pomijając ten fakt – takim kosmetykiem możemy zafundować swojej cerze wielki problemy, gdyż skład tak naprawdę jest niewiadomego pochodzenia. Nie dajcie się nabrać na tak niskie ceny – to nie jest oryginalny kosmetyk!