Agata
Manosa

Blush de Horizon – wiosenny róż marki Chanel.

2012-01-31 - Agata Herbut

Blush Horizon marki Chanel pochodzący z kolekcji Harmonie de Printemps (pol: w harmonii z wiosną) – jeden z niewielu róży, który potrafi stworzyć przepiękny, delikatny i bardzo naturalny rumieniec – mój absolutny wiosenny faworyt!
Różowo – morelowa kompozycja z dodatkiem białego tonu w pierwszej chwili może wydawać się zbyt nachalna, za różowa, nieco przejaskrawiona. Wystarczy jednak jedno użycie, aby produkt wyprowadził nas z błędu! Delikatna kolaboracja różu i brzoskwini na policzku daje efekt rozświetlenia i zaróżowienia – sam produkt ma przywoływać na myśl wiosenne niebo.
Peter Philips – Kreator Kreacji Makijażu marki Chane właśnie z myślą o zmieniającej się wiośnie stworzył paletę o różnorodnych barwach, dzięki nowoczesnej technologii wielokrotnego prasowania możemy patrzeć na niespotykane połączenie aż pieciu barw w jednym kosmetyku! Specjalnie stworzony do aplikacji kilku kolorów ścięty pędzel ma zapewnić rezultat, którego oczekujemy – możemy użyć jednego odcienia lub wszystkich pięciu. Różowe tony zapewnią efekt zdrowego wyglądu, a delikatne tonacje brzoskwini – opalonej cery.

Spójrzcie jaki efekt można uzyskać na policzku – użyłam jednej warstwy wszystkich tonów:Tak prezentuje się w makijażu, moim zdaniem efekt jest bardzo promienny i wiosenny:Muszę przyznać, że efekt przerósł moje oczekiwania – tak jak wspominałam róż może wydawać się zbyt nachalny, na policzkach jednak staje się tylko i wyłącznie delikatnym rumieńcem, który z moją karnacją tworzy znakomity duet. Produkt rozprowadza się świetnie, nie tworzy plam i co najważniejsze jest zupełnie niewyczuwalny na skórze. Jeśli poszukujecie kosmetyku, który stworzy naturalny, wiosenny look to Blush de Horizon jest propozycją dla Was!

Kolekcja Harmonie de Printemps jest już dostępna w najlepszych perfumeriach na terenie kraju.Moja recenzja błyszczyka Bagatelle – również z wiosennej kolekcji do przeczytania i obejrzenia tutaj.