Agata
Manosa

Elixir Ultime, Kerastase – olejek do włosów.

2012-01-15 - Agata Herbut

O moich problemach z włosami pisałam Wam już kilkakrotnie – nie skończą się one dopóki nie oduczymy Jagody usypiania z naszymi włosami w jej rękach – w tej chwili właśnie przez to są poplątane i skołtunione, nie wspomnę już o ilości włosów wyrwanych 🙂 Z pomocą przychodzą mi olejki do włosów, które wcieram tuż po umyciu – w jeszcze wilgotne włosy, sprawiają, że włosy wyglądają naprawdę dobrze i zdrowo. Elixir Ultime marki Kerastase to nowy, kultowy produkt oparty na magii olejków! Inspiracją dla twórców eliksiru były dawne rytuały pielęgnacyjne, do których kobiety od wieków wykorzystywały olejki pozyskiwane z roślin.


Cenna i wyjątkowa formuła Elixir Ultime zawiera cztery niezwykłe olejki: pracaxi – ceniony za właściwości nadające włosom odporność,
kameliowy – dla zapewnienia im lustrzanego blasku, arganowy – słynie z właściwości ochronnych oraz
kukurydziany – znany z działania odżywczego. Ma wiele zastosowań – stosowany przed kąpielą pomaga oczyścić włosy,
po kąpieli działa jak odżywka bez spłukiwania.
Nałożony na włosy przed suszeniem pozwala je odżywić i przygotować do układania natomiast
po modelowaniu przeciwdziała puszeniu się włosów i dodaje im blasku – jak widzicie jest wszechstronny dlatego też nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Dzięki tym wszystkim, cennym składnikom intensywnie odżywione włosy są sprężyste i elastyczne, uzyskują luksusowy efekt połysku, a także są chronione przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Bardzo ważny jest także fakt iż po aplikacji włosy nie puszą się! Jeśli chodzi o skład – niestety zawiera silikony na dość wysokim miejscu.Olejek jest bardzo wydajny, wystarczy zaledwie kilka kropelek, aby rozprowadzić go na całych włosach – moje siegają do łopatek. Próbkę, którą widzicie na zdjęciach używałam kilkakrotnie, sądzę więc, że opakowanie pełnowymiarowe (125 ml) będzie służyło naszym włosom wieki! Elixir możecie zakupić w salonach fryzjerskich, których adresy znajdziecie tutaj .