Agata
Manosa

Dr Irena Eris, Telomeric – wersja dla babć i mam!

2012-01-17 - Agata Herbut


Zbliża się Dzień Babci więc pozwolę sobie podsunąć Wam podpowiedź prezentową! Moja mama jest poczwórną już babcią – kosmetyki, które Wam pokażę są dla kobiet w wieku 60 +, zdecydowałam się o nich napisać ponieważ Grażynka jest nimi zachwycona i wciąż mówi jaką to ma piękna i młodą twarz :).
Linia kosmetyków Ireny Eris o nazwie Telomeric przeznaczona jest do skóry dojrzałej – jJest to pierwsza seria kosmetyków na bazie Telomerów, które uzyskały Medyczny Nobel 2009!
Aby przedłużyć życie komórki i zatrzymać pogłębianie się zmarszczek Centrum Naukowo-Badawcze Eris opracowało innowacyjny składnik aktywny Telomeric™. Utrzymuje on telomery (fragmenty DNA znajdujące się na końcach chromosomów w komórkach) w dobrym stanie, co wyraźnie opóźnia wejście w fazę starzenia fibroblastów. Nowa seria Telomeric™, polecana dla kobiet po 60 roku życia , zapewnia sprężyste, wyraziste kontury twarzy oraz jednolity koloryt skóry, bez bruzd, rumienia, rozszerzonych porów i przebarwień.

Wszystkie produkty wyglądają bardzo profesjonalnie – marka zadbała o ich „image” – jest prosty, ale bardzo elegancki. Przyglądając się kosmetykom Eris widzę, że firma w chwili obecnej ma bardzo dobrą pozycję na rynku i właściwie niczym nie ustępuje zagranicznym kosmetykom wysokopółkowym. Efekty kuracji jaką przeprowadziła moja mama (w tej chwili używa już kolejnych opakowań Telomeric) są widoczne – lata palenia papierosów i picia kawy oraz wychowanie czwórki dzieci 🙂 odciskają się na skórze – w tej chwili mama ma cerę kobiety pięćdziesięcioletniej. Nie dysponuję niestety zdjęciami, aby Wam pokazać „przed” i „po” – musicie mi uwierzyć na słowo. A co mówi o nim mama? Twierdzi, że kremy są bardzo wydajne, spłycają zmarszczki i napinają skórę. Dodatkowo są przyjemne w aplikacji i sprawiają, że starsza skóra wygląda na wypoczętą i świeżą. Tak więc wszystkim mamom i babciom 60 + polecamy!:)

W skład serii wchodzą trzy produkty:

– Skoncentrowany krem napinający pod oczy SPF 20 na dzień i/lub noc (70 zł)
– Skoncentrowany krem liftingujący SPF 15 na dzień (76 zł)
– Naprawczy krem dermowypełniający na noc (86 zł)

W okresie świątecznym w Sephorze były dostępne zestawy (taki jak widzicie na zdjęciu) – kupiłam go za około 120 złotych.