Agata
Manosa

Relacja: MAC SS 12.

2012-01-19 - Agata Herbut

Wczorajszy dzień był niesamowity, miałam wielką przyjemność uczestniczyć w prezentacji kolekcji MAC na sezon wiosna/lato 2012. Nie będę rozpisywała się za bardzo na temat ekscytacji i emocjach po pokazie – ale uwierzcie na słowo – uczestniczenie w nim było jednym z najbardziej inspirujących przeżyć ostatniego czasu i pozostawiło moją głowę pełną nowych pomysłów!

Prezentację poprowadziła specjalizująca się w body paintingu Irlandka Debbie Finnegan, Senior Artist marki MAC. Debbie zaczęła swoją karierę w 2001 roku jako Retail Artist pracując w salonie MAC, trzy lata później przeniosła się do Anglii. W 2008 roku powróciła do Irlandii i objęła stanowisko Resident Trainer – jej zadaniem było kształcenie i podnoszenie kwalifikacji innych artystów. W 2010 roku została MAC Senior Artist. Pracowała z gwiazdami, celebrytami, a także przy pokazach mody czołowych projektantów. Jej pracę można było oglądać między innymi na wybiegach Vivienne Westwood, Moschino, Emilio Pucci i Topshop Unique. Debbie mówi że jej ulubiony czas w roku to okres Fashion Week’ów przez ekscytację i pobudzenie jakie im towarzyszy.

Poniżej możecie obejrzeć kilka zdjęć z eventu: cztery modelki, cztery stylizacje, cztery makijaże.

Debbie z pierwszą modelką tego pokazu – perfekcyjnie rozświetlona cera, podkreślone brwi, apetycznie malinowe usta – zmysłowy, bardzo kobiecy look.
Stylizacja a’la lata 20: romantycznie, subtelnie, ultra kobieco. Retro look w którym główną rolę grają brzoskwiniowo-truskawkowe tony, doskonale rozświetlone okolice brwi i skroni, zmysłowe, dziewczęce usta.
Zmysłowy smokey: mix srebra i złota, alabastrowa cera i usta w odcieniu nude. Wyrafinowany i elegancki – spójrzcie na oczy modelki!Najbardziej kreatywny, kolorowy i pełen blasku makijaż wczorajszego spotkania inspirowany graffitti. Różowo-pomarańczowe cienie z odrobiną fuksji poprowadzone od kości policzkowych aż do czoła: niespotykany, świeży i bardzo inspirujący look.


Wszystkie modelki na scenie:Która ze stylizacji podoba się Wam najbardziej?

Debbie możecie śledzić na Twitterze , więcej o niej możecie przeczytać w krótkim wywiadzie .