Agata
Manosa

Biała czekolada i wanilia – peeling do ciała Isana.

2012-02-14 - Agata Herbut

Na kilku blogach czytałam już recenzje rossmannowego peelingu do ciała – dziewczyny rozpływały się na temat jadalnego zapachu białej czekolady i wanilii. Przyznaję im rację – zapach jest słodki, przyjemny i apetyczny – nie należy jednak do typowych dusicieli, aromat jest na tyle delikatny, że obcowanie z nim nie wywołuje mdłości 🙂
Zacznę od tego, że moim zdaniem producent zbyt szumnie nazwał ten kosmetyk peelingiem – bardziej odpowiednią nazwą wydaje mi się żel peelingujący. Dlaczego? Ponieważ jeśli spodziewacie się mocnego lub chociaż średniego złuszczania – nie kupujcie, to nie jest produkt dla Was. Peeling Isany ma bardzo delikatne drobinki, które są namiastką prawdziwego zdzieraka, nie mniej jednak uważam, że w roli codziennego żelu pod prysznic sprawdzi się bardzo dobrze.
Poruszę także sprawę wydajności – nie jest rewelacyjna, być może ja za dużo aplikuję na siebie? Mam wrażenie, że 200 ml opakowanie powinno wystarczyć na około dwóch tygodni codziennego użytkowania, to chyba całkiem dobry wynik? Największą zaletą obok zapachu na pewno jest cena: 5,49 zł – bardzo przyjemna dla portfela! Używałyście już produktów rossmannowskiej marki? Które są Waszymi ulubionymi? Chciałam skusić się jeszcze na coś z Alterry, ale zupełnie nie wiedziałam na co się zdecydować – na blogach dziewczyny wspominały o jagodowym (dobrze pamiętam?) żelu pod prysznic lub balsamie do ciała – jest wart uwagi?

Peeling marki Isana możecie kupić w drogeriach Rossmann, kosztuje 5, 49 zł.