Agata
Manosa

Chanel, Hydra Beauty – nowości.

2012-02-23 - Agata Herbut

Dział Badań CHANEL przedstawia dwa nowe, wyjątkowe produkty – kremy, które stosowane samodzielnie lub w połączeniu z serum perfekcyjnie nawilżają naszą skórę. Jedyne w swoim rodzaju składniki: Kamelia – kwiat o niewiarygodnej mocy nawilżającej oraz Blue Ginger – Niebieski imbir z Madagaskaru – dzięki niemu wspomagane są autoochronne procesy zachodzące w komórkach.

Linia Hydra Beauty – bo to właśnie ją chcę Wam przedstawić to nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych, która za zadanie ma pobudzić i chronić procesy cyrkulacji wody, uzupełniając jej zasoby w głębi naszej skóry, koncentruje się na dwóch fundamentalnych potrzebach: nawilżeniu i ochronie.Dla twórców serii Hydra Beauty inspiracją stała się kamelia oraz niebieski imbir. Kamelia była ulubionym kwiatem Coco Chanel – symbol elegancji i wytrwałości, użyta w ksometyce zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie. Niebieski imbir z Madagaskaru dba o odpowiednie nawilżenie skóry, chroniąc ją przed zewnętrznym i wewnętrznym stresem, jest strażnikiem wody.Luksusowe trio tworzą:


HYDRA BEAUTY CRÈME – stworzony dla skóra normalnej i suchej – nasza cera pokocha gładką, gęstą oraz zmysłową konsystencję tego kremu. Wzbogacony w masło shea oraz wyciąg z oleju canola, wyraźnie wygładza oraz wypełnia skórę, dla codziennego komfortu oraz wzmocnienia.

HYDRA BEAUTY GEL-CRÈME – dedykowany skórze normalnej krem o konsystencji sorbetu otula skórę uczuciem świeżości i zapewnia jej dobre samopoczucie. Pozostawia matowe, aksamitne wykończenie pozwalając na wykonanie makijażu zaraz po zastosowaniu kremu. Przez wiele godzin skóra jest świetlista, gładka, promienieje witalnością.HYDRA – BEAUTY SERUM (w sprzedaży od 2011 roku) – jego celem to zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia, bez względu na zewnętrze czynniki czy psychologiczne działanie stresu. Skutecznie nawilża, chroni przed ponowną utratą wody, pomaga skórze odnaleźć własne źródła nawilżania.
Ceny w perfumeriach:


Oba kremy (krem i krem-żel), 50 ml – 278 zł

serum, 50 ml – 436 zł