Agata
Manosa

Chanel, Rouge Coco – Paradis (39).

2012-02-25 - Agata Herbut

Pomadka Rouge Coco to kwintesencja kobiecości, to sztyft dzięki któremu kobieta czuje się wyjątkowo. Moja Paradis pochodzi z tegorocznej wiosennej kolekcji i ma absolutnie przepiękny odcień koralowego różu, jednocześnie świeży i opalizujący.

Zachwycające, świeże i łatwe w aplikacji pomadki z serii Rouge Coco czekają na wiosnę, każdy z odcieni opowiada o Świecie Gabrielle Chanel i nawiązuje do jej nowoczesnego stylu.
Ulltra-komfortowe i satynowe pomadki oferują bogaty wybór kolorów i kuszą przyjemnością wykonywania makijażu ust w każdym momencie dnia.

Na ustach, w świetle dziennym:

Na moich ustach jest delikatna, świeża i promienna – czasami dla bardzo naturalnego makijażu wklepuję ją jedynie opuszkami palców w wargi, efekt jest przepiękny. Muszę przyznać, że rzadko zdarza się, abym była tak zauroczona pomadką – bardzo lubię odcienie zgaszonego, ciemnego różu, koralu, czerwieni przełamanej landrynkową słodyczą – Paradis posiada wszystkie cechy, które powinna mieć ulubiona pomadka. Aplikuje się bajecznie, jest miękka, satynowa, odrobinę kremowa – doskonale stapia się z kolorem ust i tworzy subtelne, magiczne połączenie. Jestem zakochana. Na lata!