Agata
Manosa

Estee Lauder, Pure Color Topaz, Topaz Mosaic.

2012-02-24 - Agata Herbut


Limitowana, wiosenna edycja pięciu cieni do powiek marki Estee Lauder w odcieniu Topaz Mosaic to bardzo ciekawe zestawienie brązów, beży i całkiem niespodziewanej i zaskakującej cytynowej zółci w samym centrum.
Połączenie tych kolorów stwarza nam naprawdę wiele możliwości – możemy każdy odcień stosować solo lub mieszać, łączyć. Wiosenna kolekcja EL odbiega od propozycji innych marek – nie ma w niej motyli, kwiatów, ogrodów oraz pastelowych odcieni – w których ja osobiście do dnia dzisiejszego odnaleźć się nie mogę 🙂 Kolory, które zaproponował Tom Peacheux są klasyczne, można dzięki temu stworzyć makijaż dzienny jak i wieczorny – w tym drugim używając np. najciemniejszego brązu.

Luksusowe, złote opakowanie kryje w sobie kolorystyczną mozaikę, lusterko oraz komplet pędzelków o trzech kształtach:

Swatche każdego odcienia, w świetle dziennym:
Wszystkie kolory są miękkie, lekko kremowe i doskonale rozprowadzają się na powiece – ich jakość jest naprawdę oszałamiająca, są to jedne z najlepszych i najpiękniejszych cieni jakie posiadam. Wspominałam o pędzelkach – moje serce zdobył ścięty – mogę nim dokładnie obrysować kontur oka lub stworzyć kreskę. Muszę przyznać, że z żółtym mam największy problem ponieważ nigdy wcześniej nie używałam tak słonecznego odcienia, moje makijaże w większości oscylują wokół ciemnych barw – myślę jednak, że kanarkowa zółć może pojawić się w wiosenno – letnich make – upach (wykorzystam ją jako eyeliner lub solo). A może Wy macie pomysł na żółty cień?