Agata
Manosa

Estee Lauder także ma BB Cream!

2012-02-27 - Agata Herbut

BB Creamy to nieprzerwanie trwający od kilkunastu miesięcy hit rynkowy, wiele marek podążyło drogą koreańskich kolegów po fachu i wprowadziło do swojej oferty tajemniczy produkt, który jest w pewnym sensie fenomenem. Przyznam się, że moja przygoda z BB kremami jest bardzo krucha – próbowałąm Skinfooda oraz Mishy i doszłam do wniosku, że boję się jednak stosować czegoś, czego składu nie znam i raczej nie poznam (Skinfood). Cieszę się zatem, że bliżej nam znane marki wzięły się za ten temat.


Filozofia Estée Lauder to „Każda kobieta może być piękna”, nowy BB Cream, który od lutego jest w sprzedaży oferuje zupełnie nowe podejście do osiągnięcia pięknej skóry. Produkt został wzbogacony najbardziej zaawansowanym kompleksem niezbędnych dla skóry przeciwutleniaczy, zapewnia skórze wyrównany koloryt i zdrowy wygląd teraz oraz w przyszłości.


Jest dostępny w dwóch kolorach, te dwa odcienie jednocześnie pasują do wielu kolorytów skóry. BB Cream jest beztłuszczowy, zapewnia uczucie lekkości, chroni, udoskonala i nawilża skórę. Stosowany oddzielnie lub pod podkład, ten oferujący liczne korzyści krem zapewnia skórze lekkie krycie, minimalizując niedoskonałości i nadając skórze naturalny blask, jednocześnie kontrolując jej nadmierne przetłuszczanie się i przeciwdziałając jej błyszczeniu się, co pozwala uzyskać piękne wykończenie. Dzięki najsilniejszemu, prawnie zastrzeżonemu kompleksowi przeciwutleniaczy firmy Estée Lauder – Super Anti-Oxidant Complex oraz zaawansowanej ochronie w postaci szerokowidmowych filtrów przeciwsłonecznych – Advanced Broad-Spectrum SPF 35 Sunscreen, skóra otrzymuje zaawansowaną ochronę przed szkodliwym wpływem środowiska, podczas gdy delikatne pigmenty, substancje zwiększające zdolność odbijania światła oraz odbijające światło perełki działają w synergii, udoskonalając wygląd skóry. Dodatkowo, silna mieszanka prawidłowo skomponowanych substancji nawilżających oraz lipidów odbudowujących barierę ochronną skóry zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie. Cera staje się idealna dzięki silnej ochronie, udoskonaleniu oraz nawilżeniu, co pomaga skórze zwalczać pierwsze oznaki starzenia.


BB Cream od Estee Lauder kosztuje 165 zł, od dzisiaj w Sephorze trwają dni VIP (dla posiadaczek kart Sephora) – więc można go nabyć o 20 procent taniej, tak jak i całą ofertę EL i marek dostępnych w perfumerii.
Stosowałyście BB kremy marek, które są dostępne w Europie? Jakie macie o nich zdanie? Ja bardzo chętnie spróbowałabym wynalazku EL – zbliża się wiosna więc pełne krycie nie jest mi potrzebne.