Agata
Manosa

Make Up For Ever, podkład High Definition, 118.

2012-02-20 - Agata HerbutTen podkład to jeden z najlepszych produktów o jakich słyszałam – nie mogłam czekać do końca recenzji z tą nowiną! Jest lekki, elastyczny, doskonale wyrównuje koloryt skóry. Dzięki swojej konsystencji (dla mnie jest odrobinę żelkowa) nie pozostawia widocznej warstwy, zapewnia naturalne wykończenie makijażu, a aplikować go możemy pędzlem, palcami lub gąbką.
Formuła podkładów HD stworzona została tak, aby pomóc skórze zachować elastyczność i zmniejszyć widoczność niedoskonałości skóry.

Płynny podkład specjalnie stworzony na potrzeby obrazu o wysokiej rozdzielczości, jest bogaty w składniki nawilżające, pozostawia skórę
gładką, miekką, elastyczną i pełną blasku. Nawilżenie zauważyłam już po pierwszym użyciu – skóra jest niesamowicie gładka, sprężysta – nie odczułam takiego stanu przy żadnym innym kosmetyku! Czasami zdarza się, że w okolicach nosa mam przesuszone miejsca – HD ich nie podkreśla, świetnie stapia się ze skórą.
Zobaczcie jak wygląda efekt na zdjęciach, bez makijażu:


Z podkładem HD (jedna warstwa, nałożony palcami):
Chciałam wspomnieć jeszcze o aktywnych składnikach, które zawiera HD – sądzę, że to dzięki nim skóra wygląda na bardzo dobrze odżywioną zaraz po aplikacji: Fucogel, który zapobiega pdorażnieniom oraz zwiększa odporność na alergię, ekstrakt z pąków buku ma za zadanie wzmocnić epidermę i zmniejszyć mikrouszkodzenia skóre, ekstrakt z drożdży zwiększa syntezę lipidów oraz uszczelnia warstwę hydrolipidową.
Produkt MUFE stał się jednym z moich ulubionych podkładów, jestem zachwycona przede wszystkim efektem nawilżenia, jakie daje mojej często przesuszonej skórze. Przy cerze wrażliwej, często przesuszonej bez poprawek wytrzymuje około 6 – 7 godzin, według mnie jest to bardzo dobry wynik. Nie wiem niestety jak będzie zachowywał się przy tłustej skórze – jeśli taką


30 mililtrowe opakowanie z pompką zapewnia higieniczną aplikację, na pokrycie całej twarzy wystarczy jedno uzycie pompki.


Zastanawiam się jeszcze nad zakupem korektora oraz serum nawilżającego – może używałyście?