Agata
Manosa

Owocowy lakier do włosów, Kemon – Dreamfix.

2012-02-28 - Agata HerbutStało się! Moje włosy doczekały chwili, gdy je stylizuję – nie spodziewałam się, że to nastąpi ponieważ przez 15 lat swojego życia raczej nie używałam tego typu kosmetyków. Wkraczając do blogosfery nie myślałam, że będziecie dzielić się ze mną tyloma inspiracjami za które bardzo Wam dziękuję – głównie dzięki nim moje włosy ostatnimi czasy czasami posiadają fryzurę 🙂


Produkt, który widzicie na zdjęciach to lakier do włosów Dreamfix marki Kemon, który stał się podstawowym kosmetykiem do stylizacji moich fantazyjnych upięć 😉 (piszę to z przymrużeniem oka ponieważ z reguły robię tylko koczka).

Dreamfix to lakier do włosów, który idealnie
nadaje się do modelowania włosów palcami, grzebieniem
lub szczotką i pozwala uzyskać modne, wyszukane uczesania
lub tworzyć krok po kroku bardzo skomplikowane
fryzury. Natychmiast utrwala i daje się łatwo wyczesać bez
pozostawiania osadu na włosach.
Natychmiastowo utrwala fryzurę, nie obciąża włosów, nie skleja. Muszę wspomnieć o jego niespotykanym, owocowym zapachu – Kemon to chyba jedyna marka, która ma w swojej ofercie tak pysznie pachnące kosmetyki do stylizacji włosów! Dzięki temu użytkowanie staje się przyjemnością. Poza zapachem Dreamfix ma także inną zaletę, o niebo ważniejszą – trzyma fryzurę w ryzach przez kilka godzin – dla mnie to doskonały wynik – nie muszę niczego poprawiać, stresować się, jestem spokojna o moja głowę:) Duża pojemność – 300 ml pozwala na dość długie użytkowanie, kosmetyki marki Kemon możecie znaleźć w salonach fryzjerskich – w rodzinnym Zamościu wiem o jednym, który pracuje na tych kosmetykach – listę możecie znaleźć na stronie internetowej.Jakie są Wasze ulubione kosmetyki do stylizacji włosów? A może ulubione fryzury?!