Agata
Manosa

Poradnik dla panów na Dzień Kobiet!

2012-03-07 - Agata Herbut

Drodzy Panowie! Już jutro Wasze piękne, uśmiechnięte i ukochane kobiety mają swoje święto! Jeśli jeszcze nie zdążyliście pomyśleć o prezencie – jestem po to, aby Wam przypomnieć i pomóc – przygotowałam dla Was krótką listę, co jest pożądanym upominkiem, a czego absolutnie nie chcemy! Listę stworzyły Wasze ukochane więc radzę przeczytać ją dokładnie! Do dzieła:)Czego nie chcemy?


– nie chcemy żebyście zapomnieli o tym dniu – wymówki, że zapomniałem, że przecież nie obchodzimy tego święta lub o zgrozo, że to święto komunistyczne – w tym roku nie są pożądane.

– prezent, który kupujecie na pięć minut przed spotkaniem lub wejściem do domu, zwykle jest bardzo nietrafiony i uwierzcie – wiemy, że kupiliście go tuż za rogiem bez większego zastanowienia.

– kilka dziewczyn wspomniało o tym więc: artykuły do sprzątania i gospodarstwa domowego – nie na Dzień Kobiet (czajnik i patelnia to także artykuł gospodarstwa domowego). Uwaga, jeśli czyta to mężczyzna diggerowej – ona może być obdarowana praktycznymi rzeczami!


– dezodorant.


– jeśli nie znacie dokładnego rozmiaru ubrania swojej ukochanej – nie inwestujcie w tą dziedzinę.

– pieniądze nie są dobrym prezentem, przynajmniej dla większości z nas parę złotych i „kup sobie coś ładnego” nie jest żadnym rarytasem lub spełnieniem najskrytszych marzeń.

– i na koniec: najgorszym prezentem jest: NIC. Pamiętajcie o tym bo Was znajdę i przetrzepię skórę.
O czym marzymy?

– o dniu innym niż zawsze – musicie puścić wodze fantazji i czymś zaskoczyć swoją wybrankę – nie bójcie się, nie musi być to coś wielkiego i drogiego! Przede wszystkim chodzi o bycie razem, miłość i radość z siebie.


– wspólnie spędzony czas, a może kolacja, kino, teatr, spacer za rękę? (pary trzymają się za ręce nawet jak mają po sto lat).

– wolny dzień od: gotowania, sprzątania, zajmowania się dzieckiem, psem, kotem – chcemy mieć odrobinę czasu dla siebie!

…i to tyle! Oczywiście, że kwiaty, perfumy, czekoladki są prezentami zawsze pożądanymi (nie tylko jutro), ale generalnie chodzi o to, abyście znaleźli w swoim jakże napiętym grafiku czas, aby go wspólnie spędzić. Postarajcie się, żeby było niezwykle i romantycznie – umiecie gotować, piec – każdy umie więc dajcie coś z siebie, a każda z dziewczyn na pewno to doceni! Jeśli potrzebujecie przepisu na fajną kolację – służę pomocą: piszcie!


Więcej pomysłów możecie znaleźć w komentarzach, które napisały dziewczyny pod konkursowym postem.

Zatem drodzy Panowie 🙂 macie jeszcze conajmniej 24 godziny na przygotowanie niezapomnianego dnia lub wieczoru – trzymam za Was kciuki i postarajcie się!

Podziel się postem i przypomnij facetom na facebooku!