Agata
Manosa

Sto pytań do… – odpowiedzi.

2012-03-16 - Agata Herbut

Bez zbędnych wstępów! Odpowiadam i przepraszam jednocześnie, że tyle to trwało! Dziękuję za Wasze pytania! :*

Ile lakierów obecnie znajduje się w Twojej kolekcji?


W tej chwili myślę, że mam około 50 lakierów, może odrobinę więcej – rozmieszczone są w Berlinie i u rodziców więc trudno mi podać dokładną liczbę.Jaki masz rodzaj cery?

Niestety suchą, a czasami bardzo suchą!


Ulubiony podkład/krem tonujący na lato?

Wszystkie, które mam?:) Nie mam podziału na letnie lub zimowe podkłady w tej chwili, używam ich zamiennie.Ile lat ma córcia?

Jaga ma 1, 5 roku.Z której części wschodu Polski jesteś?

Dokładnie: z Zamościa!


Jaka jest przyczyna Twoich częstych migracji?


Tomek często zmienia pracę, a w związku z tym, że ja na razie zajmuję się Jagodą i nie chodzi jeszcze do przedszkola, a ja do pracy możemy sobie pozwolić na zmianę miejsca zamieszkania.


Jestes szczesliwa? 🙂 tak doslownie ogolnie i zyciowo? bo wygladasz na bardzo szczesliwa i spelniona 😉


Tak trudnego pytania nie spodziewałam się Marysiu!:) Jestem szczęśliwa, codziennie rano, gdy widzę małe czupiradło nad sobą!:Na punkcie czego masz największego bzika?

Jedzenia?:) A jeśli chodzi o kosmetyki to chyba lakiery do paznokci, zaraz pózniej róże i rozświetlacze.
Malujesz się na co dzień? Jakiego podkładu używasz regularnie? (If you do…). Piszesz, że masz przesuszoną skórę wokół oczu – jaki krem Ci się najbardziej jak dotąd sprawdził?


Nie maluję sie na codzień, często paraduję w domu i po okolicy całkowicie bez makijażu – tylko ochroniona kremem nawilżającym. Muszę Wam powiedzieć, że gdy mieszkałam w Polsce bardziej się spinałam jeśli chodzi o wygląd – w Niemczech ludzie dookoła wyglądają normalnie, chodzą w getrach, trampkach, sandałach i skarpetach i są szczęśliwi! I ja jestem też – bez makijażu także!:) Regularnie nie używam żadnego podkładu, zwykle biorę ten, który mam pod ręką 🙂 A jeśli chodzi o krem – szukam ideału nadal 🙁
Czym zajmujesz się na codzień? Praca, obowiązki domowe czy może coś innego? Ile przeważnie wydajesz miesięcznie na kosmetyki? Skąd jesteś?
Jaka była Twoja największa wpadka kosmetyczna? Podczas malowania się, kremowania, pielęgnacji, itp, mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi ;pW tej chwili zajmuje się córką, przed ciążą pracowałam jako pedagożka – wychowawczyni w warszawskich przedszkolach. Nie mam określonej kwoty, którą przeznaczam na kosmetyki – raz jest to 10 zł miesięcznie (kupię np. jeden lakier) a raz ponad 100 zł, gdy muszę zainwestować w pielęgnację. Jestem z Zamościa – tam urodziłam się i chodziłam do szkół. Największa wpadka? Niebieskie oko – stworzone przy użyciu cienia za jakieś dorbne pieniążki w siódmej klasie podstawówki (mamo, dlaczego mi na to pozwoliłaś?!) oraz brwi w kształcie zszywek do zszywacza. Na swoją obronę dodam, że nie byłam sama tak szalona – moja siostra też miała takie brwi (Anka, haj fajf!:))Jak poznaliście się z Tomkiem?

Na internecie! W ósmej klasie szkoły podstawowej, kiedy internet miało się jeszcze przez telefon z tepsy, a póżniej przez modem, który kosztował tysiąc złotych!!! Zobaczyliśmy się po kilku latach w Krakowie – no i nic (chociaż Tomek mówi, że już mnie kochał!:)). Znowu po kilku latach spotkaliśmy się w Warszawie – i od ponad sześciu lat jesteśmy razem:)

Jakiej muzyki słuchasz? 🙂 Jakie są Twoje ulubione miejsca na ziemi? 😉


W tej chwili bardzo lubię The XXX, Chew Lips, Bat For Lashes, Lykke Li oraz niespodziankę (razem z Jagą). Moje ulubione miejsce na ziemi to w tej chwili miejsce w którym jest moja córka, bardzo lubię jeździć do moich rodziców – myślę, że zawsze będzie mnie tam ciągnęło.Dlaczego Agata ma noska? 😉

Bo ma nosa do kosmetyków, zapachów i kolorówki:) Wielkiego nochala!:)Kiedy planujecie ślub i w jakim on będzie stylu? 🙂 Czy planujesz wrócić do pracy z dzieciakami?

Nie planujemy na razie ślubu. Hmm ciężko mi powiedzieć czy w tej chwili chciałabym wrócić do pracy w przedszkolu – z perspektywy widzę jaka to odpowiedzialna i wykańczająca praca.
Ile mieliscie lat, kiedy sie poznaliscie? 🙂

Dziękujemy! A mieliśmy lat 12/13 🙂Ja jestem ciekawa czy pracujesz i jeśli tak, to w jakiej branży 🙂

W marnej branży jaką jest edukacja 🙂 Odkąd dowiedziałam się o ciąży nie pracuję, mam zamiar wrócić do pracy po wakacjach – jak Jagódka pójdzie do przedszkola.hmm.. może jakieś szalone wspomnienia ? jakiś wybryk 🙂

Znowu ciężki pytanie!:) Za wiele napisać nie mogę bo mama czyta mojego bloga 🙂 Mam strasznie dużo miłych wspomnień z imprez z przyjaciółkami, w tej chwili najlepsze wieczory mogę spędzać u mojej przyjaciółki Ani, którą kokcham miłością wielką (gdy jestem w Zamościu niestety tylko – oczywiście wtedy się widzimy, a kocham cały czas!). To pytanie wywołało lawinę wspomnień! 🙂 A w związku z tym, że nie chcę pisać bo boję się mamy to dodam zdjęcie – moje i Ani z całkiem niedawna:)