Agata
Manosa

Sun In The City, Guerlain – lato 2012.

2012-03-08 - Agata Herbut

Letnia kolekcja Guerlain jest dostępna od marca w perfumeriach, w tamtym roku bardzo chciałam kupić puder, ale nie zdążyłam – rozszedł się w mgieniu oka, w tym roku znowu podoba mi się bronzer… na szczęście tylko on!:)Koniec wiosny ale jeszcze nie lato w pełni. Wreszcie pojawia się słońce po długich zimowych miesiącach. A przynajmniej mamy taką nadzieję!
Natalia Vodianova przechadza się wśród ogrodów Palais Royal, ukołysana pluskiem wody w sercu głośnego, chaotycznego Paryża.
Niczym miejska syrena, ubrana w czerwoną sukienkę, pozwala pierwszym promieniom słońca pieścić swoją skórę. Cudowny, relaksujący moment, który potrafi docenić każda kobieta. Czasami w mieście nie jest łatwo uchwycić promienie słońca … i wtedy pojawia się Terracotta. Muśnięcie skóry słonecznym blaskiem zawsze poprawia nastrój!
Olivier Echaudemaison,dyrektor kreatywny Guerlain.
Terracotta powstała w 1984 roku i stała się produktem flagowym marki Guerlain. To legendarny, bursztynowy puder, który odmienił życie wielu kobiet. Idealnie imituje efekt delikatnie opalonej skóry. Przy jasnej karnacji sprawia, że skóra emanuje zdrowym blaskiem, natomiast oliwkowa karnacja sprawia wrażenie delikatnie opalonej. Terracotta to produkt uwielbiany przez kobiety na całym świecie, przekazywany z pokolenia na pokolenie. Wygodny w użyciu, nie wymaga nawet lusterka podczas poprawiania makijażu w metrze czy biurze. Idealny na każdy moment dnia. Poprawia urodę od 25 lat.Ceny:

Puder Terracotta Light – 219 PLN

Wielofunkcyjny róż Terracotta – 185 PLN

Chowany pędzel – 170 PLN

Nawilżający Przyspieszacz opalania – 185 PLN

Puder Sun In The City – 292 PLNMnie kusi puder Sun In The City, tylko dlaczego aż tyle kosztuje?:(